چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۸

مظفری:

نگهداری فضای سبز قزوین با مشارکت پیمانکاران واجد شرایط انجام می شود

محمدصادق مظفری، مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قزوین گفت: با توجه به درج آگهی مناقصه عمومی دو مرحله ای، عملیات حفظ و نگهداری فضای سبز در سال 99-98 با مشارکت پیمانکاران واجد شرایط و نظارت عالی کارشناسان سازمان انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری قزوین؛ مظفری با اشاره به درج فراخوان شناسایی پیمانکاران فضای سبز در روزنامه های سراسری و محلی، افزود: شرکت های پیمانکاری واجد شرایط تا پایان وقت اداری روز شنبه 28 دی ماه فرصت دارند تا جهت دریافت اسناد و مدارک مربوط به مناقصه و تسلیم پیشنهادات، به دبیرخانه سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قزوین مراجعه کنند.

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قزوین بیان کرد: نظارت عالیه بر عملکرد این پیمانکاران بر عهده کارشناسان ناظر سازمان است که به صورت بازدیدهای میدانی و روزانه انجام می شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: اقدامات نظارتی به منظور حفظ کیفیت فضای سبز و جلوگیری از کمترین خسارت و آسیب به فضای سبز شهری انجام می شود و کارشناسان ناظر سازمان طبق دفترچه پیمان وظیفه نظارت بر حسن انجام کار پیمانکاران را بر عهده دارند.

انتهای پیام.

تصاویر مرتبط