پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۰۳

مظفری:

برف تکانی درختان و برف روبی معابر بوستان های قزوین در حال انجام است

محمدصادق مظفری، مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قزوین گفت: با توجه به بارش خوب برف، با تلاش 104 نفر نیروی ستادی و عملیاتی، امور برف روبی معابر بوستان ها و حفاظت از درختان شهر در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری قزوین؛ مظفری افزود: همزمان با آغاز بارش برف و طی فراخوان و آماده باش نیروهای نظارتی و عملیاتی، امور برف تکانی درختان با اولویت درختان سوزنی برک جهت جلوگیری از شکستگی شاخه ها، برف روبی معابر بوستان ها، حفاظت از تاسیسات و همچنین راه اندازی سیستم های گرمایشی نمازخانه ها در دستور کار سازمان قرار گرفته است. 

مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قزوین با اشاره به آسیب تعدادی از شاخه های درختان ادامه داد: ایمن سازی درختان حادثه ساز که در مواردی منجر به آسیب شبکه برق شده بود، با هماهنگی مدیر مقابله با بحران سازمان و همکاری نیروهای شرکت توزیع نیروی برق جنوب با رعایت موارد ایمنی، رفع خطر و از بروز حوادث بعدی جلوگیری شد.

مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز از حضور ناظرین دستگاه نظارت سازمان در سطح مجموعه های فضای سبز و نظارت برنحوه عملکرد پیمانکاران خبر داد و افزود: تمام نیروهای عملیاتی با تجهیزات لازم در سطح مجموعه های فضای سبز حضور فعال دارند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط