شنبه ۱۳۹۳/۱۱/۱۱

فرخزاد، نايب رئيس شوراي اسلامي شهر قزوين:

مديريت شهري همواره در حفظ محيط طبيعي کوشيده است

نايب رئيس شوراي اسلامي شهر قزوين گفت: فصل مشترک شورا و شهرداري و اداره کل محيط زيست در حفظ و نگهداري محيط طبيعي و تلاش براي عدم تخريب آن است.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ علي فرخزاد در نشست مدير کل محيط زيست استان و هيأت همراه با رئيس و اعضاي شوراي شهر با تأکيد بر اين مطلب تصريح کرد: نوسازي ناوگان حمل و نقل عمومي و راه اندازي کارخانه آسفالت که سيستمي مهربان با محيط زيست دارد، از جمله اقداماتي است که مديريت شهري با هدف حفظ پهنه ي طبيعي و سبز شهر در دستور کار خود قرار داده است.

وي در ادامه کاهش مضرات حوزه ترافيکي و آلايندگي هايي که از اين بخش به محيط طبيعي وارد مي شود را با اجراي برنامه هاي نمادين همراه ندانست و بر فرهنگ سازي و اجراي برنامه هاي آموزشي در اين بخش تأکيد کرد.

فرخزاد در ادامه مضرات و آلايندگي هايي که برخي از کارخانجات براي شهر قزوين در پي دارند را مورد سؤال قرار دادو اين روند را دليلي بر کاهش بارندگي هاي قزوين برشمرد؟ و علت غباري که در هواي شهر وجود دارد را نيز جويا شد؟

نايب رئيس شوراي شهر همچنين خواستار شنيدن پيشنهاد مدير کل محيط زيست براي احياي باغات سنتي قزوين شدو راهکار احياي تشکلهاي غير دولتي در شهر قزوين را براي احياء و گسترش فضاي طبيعي شهرمان جويا شد.

پايان پيام/1153/بهمن93

تصاویر مرتبط