شنبه ۱۳۹۳/۱۱/۱۱

رئيس کميسيون پيگيري و نظارت بر مصوبات شوراي اسلامي شهر قزوين تأکيدکرد:

لزوم جابجايي دکلهاي برق و مخابراتي در صورت به خطر انداختن سلامتي مردم

رئيس کميسيون پيگيري و نظارت بر مصوبات شوراي اسلامي شهر قزوين گفت: اگر دکلهاي برق و مخابراتي که در داخل شهر نصب شدند، سلامتي مردم را به خطر مي اندازند، لازم است که به جايي خارج از شهر انتقال يابند.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ فاطمه اشدري در نشست مدير کل محيط زيست استان و هيأت همراه با اعضاي شوراي شهر که در آستانه گراميداشت هفته هواي پاک در تالار مردم شورا برگزار شد، افزود: بر اساس بازديدي که اخيرا از اين دکلها به عمل آورديم، حتي اعلام شد شهرداري هزينه اي بابت نصب و نگهداري اين دکلها اخذ مي کند.

وي ادامه داد: با در نظر گرفتن سلامت شهروندان و جانمايي منطقي اين دکل ها اگر بر حفظ سلامتي شهروندان تأکيد داريم بايد جاي اين دکلها تغيير کند حتي اگر قرار باشد هزينه هاي بيشتري به دستگاههاي مربوطه تحميل شود.

اشدري همچنين با اشاره به کمبود آب براي آبياري باغات سنتي، ادامه داد: براي انتقال پساب شهري به باغات سنتي مي توان سيستمي با مشارکت شهرداري، محيط زيست و جهاد کشاورزي طراحي کرد تا مشکل تأمين آب اين فضاي سبز طبيعي حل شود.

وي بر به کارگيري راهکارهايي براي کاهش آلايندگي هاي زيست محيطي تأکيد کردو دستگاههاي متولي را بر اين امر مسئول دانست تا در آينده با مشکلات خاص خود مواجه نباشيم.

پايان پيام/1154/بهمن93

تصاویر مرتبط