یکشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۱۲

ظاهري، رئيس شوراي اسلامي شهر قزوين:

همه ساله در دهه فجر، آرمانهاي انقلاب اسلامي جان تازه مي گيرد

رياست شوراي شهر همچنين با اشاره به 12 بهمن ماه سالروز ورود رهبر کبير انقلاب به ميهن و آغاز دهه فجر انقلاب اسلامي و رسالتهاي اصلي که جمهوري اسلامي ايران دنبال مي کند، گفت: اهداف و آرمانهاي انقلاب اسلامي ايران بسيار مشخص و قابل تأمل است و همه ساله در دهه فجر، جان تازه مي گيرد.

 

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ عباس ظاهري در جلسه شوراي اسلامي شهر که همزمان با عصر شنبه 11 بهمن ماه در تالار مردم شورا برگزار شد، خاطرنشان کرد: در شرايطي همزمان با بهمن ماه سال 93، دهه فجر را جشن مي گيريم که جهان و کشورمان در شرايط حساس و بحراني قرار دارند.

وي يادآورشد: نامه تأثير گذار و قابل تأمل رهبر انقلاب به جوانان اروپايي و امريکاي شمالي، مذاکرات هسته اي ايران با گروه 1+5، جنايتها و تجاوزگري هاي گروه تروريستي داعش و اقدام ناشايست نشريه شارلي ابدو همگي حکايت از شرايط حساس جهان امروز دارد.

وي با تأکيد بر اينکه تأثير گذاري اين تغيير و تحولات و نقشه هايي که دشمنان براي کشورمان طراحي مي کنند، همگي تلاش براي گراميداشت هرچه باشکوه تر دهه فجر را سنگين تر مي کند، ادامه داد: دهه فجر براي تمامي کسانيکه فجر را آفريدند و نسلي که راه آنها را ادامه مي دهند از جايگاه خاصي برخوردار است.

ظاهري با بيان اينکه دشمنان همواره کشورمان را مورد هجمه قرار مي دادندو دهه 60 رسانه هاي غربي بيشترين هجمه را به ايران وارد ساختند، افزود: دشمن با برنامه ريزي هاي خود همواره قصد داشته جوانان ايراني را مورد هجمه خود قرار دهدو به همين خاطر وظيفه ما در مقاطع و رده هاي مختلف بسيار سنگين است چراکه در دوره کنوني تجاوزگري هاي دشمن به دين و آئين اسلامي بيشتر از قبل شده است.

وي در پايان اظهار اميدواري کرد: انقلاب اسلامي ايران با هدايت و رهبري امام خميني (ره)، شهدايي که در شکل گيري، توسعه و تداوم انقلاب نقش اساسي داشتند، همچنان سرزنده و پاي بر جا باقي مانده و بايد همچنان به حيات خود ادامه دهد.

پايان پيام/1156/بهمن93  

 

تصاویر مرتبط