پنجشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۱۶

نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي در جلسه شوراي شهر تأکيد کرد:

کهن شهر قزوين با تلاش شوراي اسلامي شهر و شهرداري به پيشرفت رسيده است

پيرامون هم انديشي و مشورت در رابطه با برخي پروژه هاي شهري حجت الاسلام والمسلمين سيد حسن ابوترابي فرد با رئيس و اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار قزوين در تالار مردم شورا نشستي برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ حجت الاسلام والمسلمين سيد محمد حسن ابوترابي فرد در اين نشست با تأکيد بر اينکه طي سالهاي اخير به همت شوراي اسلامي شهر و شهرداري قزوين تحولات چشمگير، معنادار و مثبتي در شهر قزوين رخ داده است، ادامه داد: تمامي اقدامات ارتقاء سطح رفاه عمومي و زندگي شهروندي را در پي داشته است که اميدوارم در آينده تداوم يابد.

وي با بيان اينکه در استان و شهر قزوين از ظرفيتهاي خوبي برخوردار است و گاه اين پتانسيلها در سطح ملي نيز مطرح هستند، ادامه داد: اگر روحيه اعتماد، همفکري، تعامل و همکاري در بين مديريت استان، شوراهاي شهر رو روستا، نمايندگان مجلس، مديران شهري و استاني پررنگ تر از گذشته شود، راه براي حل مشکلات و موانع باز شده و کهن شهر قزوين به جايگاه اصلي و بالنده خود دست مي يابد.

ابوترابي در ادامه نشست ضمن همفکري و هم انديشي با رياست و اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار قزوين در رابطه با چشم اندازهاي استاني، ملي و حتي بين المللي شهر، بحث و تبادل نظر داشت.

پايان پيام/1165/بهمن93

تصاویر مرتبط