یکشنبه ۱۳۹۴/۰۲/۲۰

در ديدار با آيت اله باريك بين و به مناسبت هفته شوراها تأكيد شد؛

رهنمودهاي ولي فقيه تسهيل كننده مسير توسعه قزوين بود

به مناسبت هفته شوراها، اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار قزوين و جمعي از معاونين و مديران شهرداري با آيت ا... باريك بين نماينده مردم قزوين در مجلس خبرگان رهبري ديدار كردند.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ آيت اله باريك بين نماينده مردم قزوين در مجلس خبرگان رهبري در  اين نشست ضمن تبريك هفته شوراها اظهار اميدواري كرد: اعضاي شورا با سرلوحه قرار دادن تقوي زمينه اعتلا و توفيقات روز افزون را براي شهر قزوين فراهم نمايند.

 عباس ظاهري رئيس شوراي اسلامي شهر قزوين با اشاره به تقارن روز شوراها با ماه رجب  و ولادت  امام محمد تقي (ع) اظهار اميدواري كرد: اعضاي شوراها بايد با  تأسي از راه  و سيره ائمه معصومين در راه تحقق خواسته ها و حقوق مردم تلاش نمايند.

ظاهري ادامه داد: اعضاي شوراي اسلامي شهر قزوين همواره با پيش رو قرار دادن اتحاد  و همدلي سعي در سياست گذاري مطلوب براي خدمت به مردم كه  از مهم ترين وظيفه شوراها است، بوده اند و  بر پايه مشورت به عنوان ركن اصلي شوراها براي رشد و توسعه متوازن شهر تلاش نموده اند.

اين مقام مسئول با بيان اين مطلب كه جايگاه علم در دين مبين اسلام و در قرآن كريم بسيار مورد تأكيد است اظهار داشت: افرادي هم كه عالم به علوم باشند داراي جايگاه ارزشمند و والايي هستند كه آيت اله باريك بين نيز عالمي هستند كه علم خود را در راه جامعه و براي مردم صرف كردند.

وي از آيت اله باريك به عنوان پيشتاز مبارزه با نظام طاغوتي شاهنشاهي يادو تصريح كرد: ايشان قبل و بعد از انقلاب از طلايه داران و مدافعان اين نظام مقدس بوده اند و ساليان متمادي را صرف خدمت صادقانه به اين نظام نمودند.

ظاهري افزود: آيت ا... باريك بين هميشه با رهنمودهاي ارزنده و حمايت هاي معنوي خود، مجموعه مديريت شهري را در تحقق  و به سرانجام رساندن اهداف شهري و اعتلاي شهر قزوين  ياري رسانده اند.

در ادامه اين نشست مسعود نصرتي شهردار قزوين با تقدير و قدرداني از زحمات آيت ا... باريك بين در طول خدمتگزاريشان از مجموعه مديريت شهري، اظهار داشت: پدر معنوي استان هميشه با رهنمودهاي و حمايت هاي خود مايه دلگرمي و پشتوانه مجموعه مديريت شهري براي توسعه همه جانبه شهر بوده اند.

در ناملايمات اقتصادي از هيچ تلاشي براي توسعه شهر دريغ نكرديم

نصرتي در تشريح عملكرد و تلاش هاي شورا و شهرداري براي توسعه شهر در شرايط  و تنگناهاي اقتصادي تصريح كرد: مجموعه مديريت شهري در سال  93 با وجود ناملايمات اقتصادي حاكم بر كشور  با پيش رو قرار دادن اتحاد و همدلي پروژه هاي متعددي را در سطح شهر با موفقيت به سرانجام رساندند تا پويايي و بالندگي در شهر، روحيه اميد را در شهروندان زنده نگاه دارد.

شهردار قزوين با اشاره به جذب سرمايه گذار براي اجري پروژه هاي شهري تصريح كرد: شهرداري قزوين با جذب سرمايه گذار و استفاده از توان بخش خصوصي سعي در توسعه و آباداني شهر كه يكي از حقوق مسلم شهروندان است نموده است.

در ادامه اين نشست حجت الاسلام و المسلمين محمد حسن باريک بين امام جمعه موقت قزوين نيز با گراميداشت و تبريك هفته شوراها اظهار اميدواري كرد: تلاش و سياست گذاري هاي اعضاي شورا در جهت توسعه ترسيم شده براي شهر قزوين و در جهت تسهيل در امور زندگي و كار شهروندان باشد.

حجت الاسلام و المسلمين باريک بين با اشاره به مصائب شغل شورايي تصريح كرد: خدمت صادقانه و تلاش براي سياست گذاري به نحو مطلوب براي شهرو شهروندان مي تواند شيريني اين خدمتگذاري را ماندگار نمايد.

پايان پيام/1279/ارديبهشت94

تصاویر مرتبط