چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۷

عضوشورای اسلامی شهرقزوین تاکید کرد:

ضرورت اجرای برنامه های ورزشی برای شادابی تاکسیرانان قزوین

اجرای برنامه های ورزشی و فرهنگی برای حفظ نشاط و شادابی تاکسیرانان زحمتکش و شریف ضروری بوده و در این راستا تاکنون برنامه های خوبی برگزار شده است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، حسین صلح جو عضو شورای اسلامی شهرقزوین با بیان اینکه تاکسیرانان به عنوان سفیران فرهنگی در شهر هستند اظهار کرد: اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی برای حفظ نشاط و شادابی تاکسیرانان ضرورت دارد.
 
وی افزود: با توجه به اهمیت ورزش در سلامتی و نشاط جسمی و روحی تاکسیرانان و خانواده های آنان
دراین دوره از مدیریت شهری برنامه های ورزشی مختلفی برگزار شده است.

به گفته صلح جو ، برگزاری مسابقات طناب کشی و دارت ویژه تاکسیرانان به مناسبت دهه ایمنی حمل و نقل، پیاده روی خانواده تاکسیرانان قزوین به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز جهانی پیاده روی ،گلگشت خواهران ، مسابقات تنیس روی میز برادران از جمله برنامه های ورزشی برگزار شده در خانواده سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین بوده که در هر بخش از این مسابقات جوایزی به برندگان اهدا شده است.
 
وی با اشاره به اینکه رانندگی تاکسی جزو مشاغل سخت است، اظهار امیدواری نمود که برگزاری چنین مسابقاتی موجب ایجاد حس نشاط و شادابی در میان این عزیزان شود.

این عضو شورای اسلامی شهرقزوین، خاطر نشان کرد: برنامه ریزی برای مسابقات دهه فجر در دستور کار قرار گرفته و امیداست با برگزاری برنامه های فرهنگی و ورزشی مفرح و شاد بتوانیم در راستای اعتلای سلامت خانواده بزرگ تاکسیرانی تلاش کنیم.

وی در خاتمه تاکید کرد: تلاش سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین و اعضای شورا همواره بر این است که با انجام برنامه های فرهنگی و ورزشی، شرایط لازم برای حفظ نشاط و شادابی تاکسیرانان را فراهم کند تا آنان نیز بتوانند خدمات بهتری به شهروندان ارائه دهند.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط