سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۰۷

صدور بیانیه شهردار قزوین و رئیس شورای اسلامی شهر به مناسبت فرارسیدن نهم دی ماه، روز بصیرت

مهدی صباغی شهردار قزوین و فرج اله فصیحی رامندی رئیس شورای اسلامی شهر، در پیامی فرارسیدن نهم دی ماه، روز بصیرت را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«فَاصْبرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ وَلا یَسْتَخِفَّنَّکَ الَّذِینَ لا یُوقِنُونَ»

روز نهم دی ۸۸ شکوه پیوند ناگسستنی امت با امام خویش بود که در سیل خروشان انسان های عاشق و ولایت‌مدار متجلی شد. روزی که دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در میان حجم عظیم امواج امت اسلامی نفسشان برید و مرگشان رقم خورد و مردم حسینی منش ایران اسلامی نشان دادند که هرگونه فتنه‌گری با ترکیب و پیوند اعتقادی و عاطفی امت و رهبری ناکام خواهد ماند.

مردم در ۹ دی با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن بخواهد در برابر دین آنها بایستد در برابر تمام دنیای آن‌ها خواهند ایستاد. این حماسه نمایشگاه بصیرت مردم ایران در مخالفت با بدخواهان و دشمنان انقلاب بود. این حماسه ارادت مردم به ولایت فقیه را نشان داد و یوم الله دیگری را برای انقلاب اسلامی در تاریخ ثبت کرد و ماندگار شد.

اکنون که رهبر حکیم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم، گذشته را چراغ راه آینده و چهار دهه مقاومت و پیروزی را با نگاه به پیشرفت‌ها و کاستی‌ها به‌عنوان مسیر و پیامد اصلی حرکت به سمت تمدن نوین اسلامی دانستند، باید از سرمایه‌های مهمی چون اهمیت به دانش و دانایی و نیروی انسانی توانمند از جمله وجود جوانان محقق، جوانان با روحیه جهادی و پیشرفت‌های علمی برای رشد روزافزون و پیشرفت چشم‌گیر کشور در این مرحله استفاده کرد.

اینجانبان ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی روز میثاق امت باولایت با حضور در تجمع بزرگ این روز، همگام با مردم ولایی قزوین از آرمان های انقلاب اسلامی، امام راحل و شهدا، منویات مقام معظم رهبری تا پای جان دفاع خواهیم کرد و در مقابل دشمنان داخلی و خارجی این مرز و بوم و نظام اسلامی خواهیم ایستاد.

مهدی صباغی
شهردار قزوین


فرج اله فصیحی رامندی
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط