سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۰۷

رییس کمیسیون خدمات شهری پارلمان محلی قزوین:

نتایج پروسه انتخاب کارشناسان در قیمت گذاری املاک به شورا ارایه شود

شهرداری قزوین باید نحوه انتخاب کارشناسان خود پیرامون کار قیمت گذاری املاک را به شورا ارایه دهد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، علی فرمانی رییس کمیسیون خدمات شهری نظارت و شورایاری شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد طی سخنانی اظهار کرد: در قیمت گذاری املاک مورد توافق در شهرداری قزوین کارشناسی ها اکثرا واقعی و به روز نیست و لازم است تا در انتخاب کارشناسان دقت نظر بیشتری صورت گیرد.

وی افزود: اخیرا در تذکری به شهرداری قزوین درخواست شده بود که نحوه انتخاب کارشناسان به شورا ارایه شود که هنوز این موضوع انجام نشده است.
 
فرمانی تاکید کرد: باید در این موضوع کارشناسان به صورت رندومی برای کار در نظر گرفته شود تا شاهد اشتباه و یا فساد در این موضوع نباشیم.

علی فرمانی در ادامه خواستار ارایه تسهیلات به مردم مناطق جنوبی شهر شد و گفت: در این راستا پیشنهاد می شود تا اتوبوسی در یک ایستگاه ویژه و در روز مشخص در نقاط جنوبی شهر در نظر گرفته شود و شهروندان را به بوستان باراجین منتقل نماید.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قزوین با توجه به افزایش نرخ ورودی بوستان باراجین خواستار توجه به افراد تحت پوشش نهادهای خدماتی شد و گفت: باید تخفیفاتی را برای این افراد در نظر بگیریم.

 

پایان پیام/

 

تصاویر مرتبط