یکشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۰۳

فرج اله فصیحی رامندی،

به زودی مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر قزوین آغاز به کار خواهد کرد

با تکمیل فرایند انتخاب اعضای مرکز پژوهش های شورا و شهرداری قزوین به زودی فعالیت این مرکز آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، فرج اله فصیحی رامندی رییس شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد با اشاره به انتخاب رییس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر قزوین اظهار کرد: در راستای تعیین رییس مرکز پژوهشهای شورای اسلامی شهر قزوین توسط هیات امنا، آقای غلامحسن اسلامی صدر به مدت دو سال به عنوان رییس این مرکز انتخاب و معرفی شد.

وی افزود: طبق دستورالعمل مرکز پژوهش های شورا و شهرداری سه نفر از اعضای شورا شامل خانم مهری السادات تقوی، آقای مهدی مهدی خانی و آقای قاسم اللهیاری در این مرکز عضویت دارند و سه نفر اشخاص حقیقی شامل آقایان دکتر کشاورز ترک، حاج عباس نیکویه و مهندس کمالی نیز در این مرکز فعالیت خواهند داشت.
 
به گفته رییس شورای اسلامی شهر قزوین همچنین اعضای شورای پژوهشی این مرکز متشکل از نه نفر شامل رییس مرکز، معاون برنامه ریزی شهردار قزوین و هفت نفر از اشخاص حقیقی که باید شرایطی از قبیل تخصص و حسن شهرت را در امور داشته باشند، معرفی و انتخاب می شوند.

وی تاکید کرد: تکمیل فرآیند انتخاب اعضای این مرکز در مراحل نهایی قرار دارد و به زودی شاهد فعالیت این مرکز و استفاده از ظرفیت کارشناسی آن در حل مشکلات در راستای اهداف و وظایف تعیین شده خواهیم بود.

فصیحی رامندی در ابتدای جلسه مناسبت سالروز ولادت فاطمه زهرا (س) و روز زن و تقارن این روز با ولادت امام خمینی(ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران را به تمامی بانوان و همشهریان عزیز تبریک گفت.

وی همچنین در این جلسه به سفر کاری اعضای شورای اسلامی شهر قزوین به شهر مشهد مقدس اشاره کرد و گفت: این سفر به منزله بازدید از پروژه های شهرداری مشهد و به ویژه در بحث دولت الکترونیک و شهر هوشمند انجام شد و امیدواریم که با کسب تجربه بتوانیم برای آینده شهرمان در این حوزه و شهر هوشمند گام های بلندی برداریم و به سمتی حرکت کنیم که خدمات رسانی بهتری به مردم داشته باشیم.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط