سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۰۵

نایب رییس پارلمان محلی قزوین:

تحقق شعار تکمیل پروژه های نیمه تمام در سال آینده نیازمند همکاری و همدلی بیشتر است

در راستای تسویه بدهی های بانک شهر، احیاء حقوق و جایگاه شهر قزوین در این بانک پیگیری های مجدانه ای توسط شهردار قزوین صورت گرفته که قابل تقدیر است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین ،محسن حق شناس نایب رییس پارلمان محلی قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور کار تقدیم لایحه بودجه توسط شهردار قزوین برگزار شد، طی سخنانی ضمن تقدیر از زحمات ارزشمند و تلاشهای شبانه روزی شهردار انقلابی و مجموعه مدیریت شهری اظهار کرد: در راستای تسویه بدهی های بانک شهر و احیای حقوق و جایگاه شهر قزوین در این بانک پیگیری های مجدانه و کار بزرگی توسط شهردار قزوین صورت گرفت که قابل تقدیر است و امیدواریم شعار بزرگ تسویه بدهی و تعیین تکلیف آنها و سهمی که متعلق به مردم شهر قزوین است به شعور تبدیل شود و هرچه زودتر این خبر خوش را به مردم بدهیم.

 
وی افزود: سرعتی که در توافقات خصوصا توافقات بسیار کلان که می تواند مشکلات بزرگ را در حوزه مدیریت شهری برطرف کند، مشاهده می کنیم از آن موضوعاتی است که اگر به بار بنشیند بخش زیادی از منابع مالی شهر را برای خدمت رسانی بهینه به شهروندان تامین می کند.

حق شناس با اشاره به صحبت های شهردار قزوین پیرامون تکمیل پروژه های نیمه تمام در سال 1401 تاکید کرد: امیدواریم این شعار به تحقق برسد چرا که این شعار بزرگی است و برای رسیدن به این شعار ما به عنوان اعضای شورا، مدیران شهری، مردم و اصحاب رسانه نهایت تلاش ، تنیدگی، هم افزایی و همکاری بیشتر را باید داشته باشند تا این موضوع بسیار مهم را جامه عمل بپوشانیم.

وی با بیان اینکه کلان شهر شدن قزوین و حضور این شهر در زمره کلان شهرها امتیاز بزرگی است که در مدت کوتاهی محقق شد، افزود: در این مدت کم این اتفاق، برگ زرینی برای دکتر صباغی شهردار محترم قزوین بود.

وی خاطر نشان کرد: چهار منطقه شدن و تاسیس منطقه چهار شهرداری از موضوعات بسیار مهمی است که امیدوارم مصوبات اصلی آن از صحن اخذ شود که البته گامی برای ارایه خدمات بیشتر به مردم خواهد بود.

وی در ادامه سخنانش به ارتباط ویژه شهردار قزوین با مردم اشاره کرد و گفت: ارتباط صمیمی بین مجموعه مدیریت شهری و مردم ایجاد شده است و سه شنبه های ملاقات مردمی شهردار قزوین با همه ملاقاتهای مردمی متفاوت است چرا که همه مدیران شهری در کنار شهردار هستند و سعی همه دوستان این است که مشکلات مراجعین را حل نمایند.

حق شناس همچنین با اشاره به بودجه 2020 میلیارد تومانی شهرداری قزوین در سال آینده گفت: فعلا در مورد بودجه موافق یا مخالف صحبت نمی کنم ‌چون منابع تامین درآمدها و مصارف را باید درست بررسی کنیم،
اما معتقدم واقعا بضاعت شهر قزوین بالاتر از این بودجه هاست، این اعتقاد را دارم که وقتی بودجه 1200 میلیارد تومانی به 2020 میلیارد تومان می رسد این توان سقف بضاعت شهر قزوین نیست و امیدوارم با همکاری و تلاش مدیران به روزهای طلایی مدیریت شهری قزوین برسیم.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط