یکشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۲۲

رییس شورای اسلامی شهر قزوین تاکید کرد؛

لزوم ارایه برنامه جامع مدیریت و سرمایه گذاری در سایت پسماند محمدآباد

شهرداری قزوین ظرف دو ماه آتی برنامه جامع مدیریت و طرح سرمایه گذاری در سایت دفن بهداشتی پسماند محمدآباد را به صحن شورای اسلامی شهر قزوین ارایه نماید.

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، فرج اله فصیحی رامندی رییس شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد طی سخنانی در بررسی لایحه شهرداری قزوین در خصوص بازسازی خطوط پردازش مجتمع پسماند محمدآباد اظهار کرد: لایحه تعمیرات و بازسازی خطوط مجتمع پردازش و دفن پسماند محمدآباد مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا این لایحه مشروط و با قید 4 تبصره به تصویب برسد.

وی با بیان چهار تبصره ذیل این مصوبه افزود: بر این اساس ظرف 45 روز کاری بازسازی و تعمیرات انجام شود و این طرح منافاتی با طرح سرمایه گذاری نداشته باشد و همچنین با شرکت مورد نظر تعیین تکلیف شود و شهرداری قزوین برنامه جامع و مدیریتی و سرمایه گذاری خود برای مجتمع پسماند محمدآباد را ظرف مدت دوماه به صحن شورای اسلامی شهر قزوین ارایه نماید.

فصیحی رامندی همچنین در خصوص لایحه مجوز تمدید ادامه فعالیت شهرداری قزوین در سایت پسماند محمدآباد گفت: با این لایحه نیز موافقت می شود اما بایستی در جلسه ای با حضور استاندار قزوین مشکلات این سایت در چند سال گذشته که تحت مدیریت شهرداری قزوین نبوده است، مطرح شود و نسبت به حل آنها از طریق مدیریت ارشد استان پیگیری شود.

در ابتدای این جلسه که با حضور مدیرکل بانوان و امور خانواده استانداری قزوین برگزار شد، رییس شورای اسلامی شهر قزوین، ضمن تشکر از حضور دکتر علیخانی و بیان دغدغه هایشان تصریح کرد: تمامی موارد در کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر و ذیل کمیته های تخصصی بررسی خواهد شد و شورای شهر برای رفع مشکلات مذکور آمادگی دارد.

فصیحی رامندی همچنین در خصوص مشابه سازی بوستان مادر و کودک با مجموعه های شهربانوی تهران گفت: می توان در صورت لزوم طراحی هایی داخل بوستان و کاربری آنها متناسب با نیاز بانوان انجام شود.

وی در ابتدای این جلسه ضمن گرامیداشت روز شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بر روح بلند همه شهدا به ویژه شهدای اسفند ماه درود فرستاد و یاد وخاطره رشادتها و ایثارگری های شهدا را گرامی داشت.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط