یکشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۲۲

رییس کمیسیون مالی شورای اسلامی شهر قزوین:

اولویت شورای اسلامی شهر، برطرف کردن مشکلات مردم باشد

تسریع در روند اداری کار شهروندان در شهرداری و برطرف کردن مشکلات و دغدغه های آنان باید در اولویت کاری شورای اسلامی شهر قزوین قرار گیرد.

 ولی چگینی رییس کمیسیون مالی، برنامه ریزی و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا که با حضور مدیرکل بانوان و امور خانواده استانداری برگزار شد با بیان این مطلب اظهار کرد: مشکلات معیشتی و دغدغه های شهروندان در بسیاری از موضوعات شهری وجود دارد که بایستی اعضای شورا در راستای حل آنها اقدامات موثری داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به طرح موضوع ساماندهی و جلوگیری از سگ گردانی در شهر قزوین خاطرنشان کرد: این اقدام گرچه کار خوبی است اما فعلا نباید در اولویت قرار گیرد، چرا که بسیاری از دغدغه ها و مشکلات شهروندان وجود دارد که بایستی در وهله اول آنها رفع گردد، بعد به دنبال حل این مساله باشیم.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین خاطر نشان کرد: مهمترین دغدغه امروز مردم ما نان است و این حق مردمی که در همه بزنگاه ها همراه و در کنار ما حرکت کردند، نیست و لذا اصلی ترین رسالت و وظیفه خود را خدمت به مردم و بر طرف کردن مشکلات و دغدغه های آنان می دانم.

به گفته چگینی، ما نمایندگان مردم هستیم و باید از حق آنان دفاع کنیم و در راستای حل مشکلات و مطالبات آنان در همه بخشها گام برداریم، لذا برخورد با سگ گردانان و یا موضوعاتی از این دست نباید به دغدغه اصلی و اولویت ما تبدیل شود چرا که درد بیش از 70 درصد جامعه موضوع مقابله با سگ گردانی و یا مواردی از این دست نیست.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط