یکشنبه ۱۴۰۱/۰۱/۱۴

رییس شورای اسلامی شهر قزوین:

راه اندازی خطوط پردازش در سایت پسماند محمدآباد ضروری است

ضرورت دارد در اولین فرصت نسبت به تعمیرات اساسی خطوط پردازش در سایت دفن بهداشتی پسماند محمدآباد اقدام شود.

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، فرج اله فصیحی رامندی رییس شورای اسلامی شهر قزوین در اولین جلسه علنی شورا در سال جدید ضمن بررسی مغایرتهای اعلامی مصوبات شورا از سوی هیات تطبیق شهرستان قزوین با بیان این مطلب اظهار کرد: راه اندازی خطوط پردازش پسماند در سایت پسماند محمدآباد با انجام تعمیرات اساسی جهت تفکیک پسماند یک ضرورت است.

وی افزود: با راه اندازی این خطوط و انجام تفکیک پسماند، حجم ورودی زباله به لندفیل کاهش 10 تا 20 درصدی خواهد داشت و همچنین عایداتی نصیب شهرداری قزوین از این اقدام می شود.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه سخنانش همچنین بر ضرورت ارایه برنامه منسجم در حوزه مدیریت پسماند در شهرداری قزوین تاکید کرد و گفت: بایستی شهرداری قزوین برنامه های خود را در این حوزه به صحن شورا ارایه دهد.

وی در ابتدای سخنانش در این جلسه ضمن عرض تبریک به مناسبت سال نو به همه همشهریان عزیز قزوین اظهار امیدواری کرد که سال 1401 سالی توأم با برکت و تندرستی و شادکامی و گشایش برای همه هموطنان، به ویژه شهروندان فهیم قزوینی باشد.

فصیحی رامندی همچنین به تقارن بهار طبیعت با بهار قرآن و ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: امیدواریم خداوند از فیوضات عظیم این ماه، همه را برخوردار نماید و توفیق نجوای شبانه، مناجات سحرگاهی و روزه داری ایام ماه رمضان را کسب نماییم.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش از زحمات تمامی پرسنل سازمانهای خدمات رسان در ایام تعطیلات نوروز قدردانی کرد و افزود: در ایام تعطیلات پرسنل سازمانهای آتش نشانی، پسماند و زیباسازی و سایر سازمانها در ارایه خدمات به هموطنان و همشهریان تلاش نمودند و به صورت شبانه روزی فعالیت داشتند که قدردان زحمات آنان هستیم.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط