سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۱/۱۶

واکاوی لوایح شهرداری در کمیسیون شهرسازی شورا

اولین جلسه رسمی کمیسیون شهرسازی املاک و حقوقی شورای اسلامی شهر قزوین در سال جاری، به ریاست مهری السادات تقوی و با حضور اعضای کمیسیون و جمعی از مدیران و‌ مسیولان مرتبط شهرداری در تالار مردم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، در ابتدای این جلسه موضوع توافق با آقای شایان خوشگواری مبنی بر اخذ هزینه ارزش افزوده ناشی از تغییر کاربری مساحت ۲۴۸/۷۷متر مربع با کاربری تجاری با حضور بهنام زاده سرپرست املاک شهرداری قزوین مورد بحث و بررسی و موافقت اعضای کمیسیون قرار گرفت.

بر پایه این گزارش، حل و فصل پرونده ادارات املاک و حقوقی در شعب دادگاه ها در ارتباط با اراضی موسوم به ۳۰هکتاری و ۱۹هکتاری از طریق اخذ اجازه انعقاد قرارداد با دو نفر کارشناس نقشه برداری، دیگر موضوع مورد بحث در این جلسه بود که با توجه به وجود ابهاماتی در لایحه از جمله نامشخص بودن هزینه کارشناسی عودت داده شد.

یادآور می شود؛ در بخش پایانی این جلسه کمیسیون، آیین نامه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری با حضور مجابی مدیرعامل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری مورد بررسی قرار گرفت و لزوم اصلاح بندهایی از آیین نامه و اعمال تغییراتی به منظور برپایی هر چه بهتر انتخابات مورد تاکید قرار گرفت.

گفتنی است؛ در همین راستا مقرر شد اساسنامه و آیین نامه این صندوق پس از اعمال تغییرات مورد نظر، مجدد و به صورت یکپارچه به منظور تایید در کمیسیون و تصویب در صحن شورا به این کمیسیون ارایه شود.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط