یکشنبه ۱۴۰۱/۰۱/۲۱

رییس کمیسیون خدمات شهری پارلمان محلی قزوین خواستار شد؛

پخش آنلاین جلسات صحن شورای اسلامی شهر در دستور کار قرار گیرد

ما به عنوان نمایندگان مردم باید شفافیت را در اولویت اقدامات خود قرار دهیم و لذا ضرورت دارد که پخش آنلاین جلسات صحن شورا در دستور کار قرار گیرد.

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، علی فرمانی رییس کمیسیون خدمات شهری نظارت و شورایاری شورای اسلامی شهر قزوین در سومین جلسه علنی شورا در سال جاری با اشاره به لایحه تخصیص 300 میلیون تومان اعتبار جهت حفظ و نگهداری سرویس های بهداشتی برخی مساجد شهر قزوین اظهار کرد: این لایحه در کمیسیون خدمات شهری شورا بررسی شد و لیست اسامی مساجد شهر و مبلغ در نظر گرفته شده برای هر مسجد که از سرویس بهداشتی آنها برای خدمات رسانی به شهروندان مورد استفاده قرار خواهد گرفت مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وی پیشنهاد داد: می توان سرویس های بهداشتی در امامزاده حسین(ع) را نیز از سمت ورودی مزار شهدا به سمت خیابان باز نمود تا مورد استفاده شهروندان و مسافران قرار گیرد.

به گفته وی، ضرورت دارد تا در جلسه ای ویژه با حضور نماینده شورا در امور سرویس بهداشتی تعداد مساجد مورد نظر و قیمت حفظ و نگهداری آنها مورد بحث و بررسی قرار گیرد و پس از نهایی شدن موضوع در صحن شورا تصمیم گیری شود.

وی در ادامه جلسه که به بررسی قیمت کارشناسی کیوسک های سطح شهر اختصاص داشت گفت: تعدادی از این دکه ها که در منطقه کوثر و مینودر بودند بعد از 20 سال تحت نظارت شهرداری و در چرخه مدیریتی شهر قرار گرفتند.

علی فرمانی در خصوص قیمت های اعلامی از سوی کارشناس در قرارداد اجاره این کیوسکها عنوان کرد: سازه این کیوسکها توسط خود افراد بنا شده و از سوی دیگر 20 سال است که اجاره ای از سوی صاحبان این کیوسکها پرداخت نشده است، لذا این اقدام در وهله اول برای ساماندهی و تحت مدیریت شهرداری قرار گرفتن اقدام خوبی بود که انجام شد.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط