یکشنبه ۱۴۰۱/۰۱/۲۸

اللهیاری :

فرهنگسراها باید در امتداد فعالیت های مسجد حرکت کنند

فرهنگسراها باید در امتداد فعالیت های مسجد حرکت کنند و افزایش فاصله‌ آنها یعنی ما مسیر را اشتباه رفته ایم.

 قاسم اللهیاری رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، بانوان و امور خانواده شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه این کمیسیون که روز یکشنبه 28 فروردین سال جاری با هدف بررسی اقدامات صورت گرفته در سطح شهر در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان در صحن شورا برگزار شد، اظهار داشت: فعالیت های فرهنگی و فضاسازی های مناسبتی نباید در مرکز شهر متمرکز باشد و حق شهروندان حاشیه شهر و نواحی منفصل شهری این است که از این خدمات بهرمند شوند.

وی در ادامه با تاکید بر تقویت و جهت دهی به فعالیت های فرهنگسراها بیان کرد: فرهنگسراها باید در امتداد فعالیت های مسجد حرکت کنند و افزایش فاصله‌ آنها یعنی ما مسیر را اشتباه رفته ایم.

اللهیاری افزود: ما نگاه درآمدزایی به فرهنگسراها نداریم، بلکه دغدغه ما تربیت استعدادهای متعهد انقلابی است که جای خود را در مسیر پیشرفت کشور پیدا کنند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین بر لزوم برگزاری برنامه های فرهنگی در ماه مبارک رمضان تاکید کرد و گفت: برنامه های فرهنگی برای روزه اولی ها، ترویج فرهنگ سفره های ساده افطاری، جزء خوانی در بوستان ها، برگزاری محافل تلاوت قرآن و تجلیل از فعالان قرآنی از جمله فعالیت هایی است که شایسته است در ماه مبارک رمضان برگزار شود.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط