سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۱/۳۰

سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین خبر داد؛

بازخوانی و گزارش رویدادهای هفتگی شورا در گفتگوی آنلاین

به منظور در جریان قرار گرفتن شهروندان قزوینی و خبرنگاران رسانه ها، مصوبات صحن و کمیسیونهای تخصصی شورا به صورت هفتگی و آنلاین در فضای مجازی بازخوانی و گزارش می شود‌.

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، قاسم اللهیاری سخنگو و رییس کمیسیون فرهنگی ،اجتماعی ،ورزشی ،بانوان و امور خانواده شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا با بیان این مطلب اظهار کرد: پس از ماه مبارک رمضان به عنوان سخنگوی شورا بنا داریم تا سه شنبه هر هفته پس از جلسه صحن علنی در گفتگویی زنده، رویدادهای هفتگی و مصوبات صحن و خروجی جلسات کمیسیونهای شورا را به اطلاع شهروندان برسانیم.

وی افزود: در این گفتگو، قرار است به پرسش های مطرح شده توسط شهروندان و خبرنگاران نیز پاسخ داده شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین در بخش دیگری از این جلسه که به بررسی لایحه حمایت شهرداری قزوین از برخی مساجد شهر در راستای بهره برداری از سرویس های بهداشتی اختصاص داشت، خواستار نظارت بیشتر بر این مساجد شد و گفت: بعضا دیده شده که این مساجد مبلغ های ماهیانه خود را از شهرداری دریافت می کنند اما متاسفانه نسبت به بازگشایی سرویس بهداشتی در ساعتهای مقرر اعلام شده جهت خدمت رسانی به شهروندان اقدام نمی کنند.

رییس کمیسیون فرهنگی ،اجتماعی،ورزشی بانوان و امور خانواده شورای اسلامی شهر قزوین تاکید کرد: ضرورت دارد برای حل این مشکل نظارتهای جدی تری از سوی شهرداری قزوین صورت گیرد.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط