سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۱/۳۰

با هدف گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی صورت گرفت؛

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر با فرمانده لشکر ۱۶ زرهی قزوین

به مناسبت گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر قزوین با حضور در قرارگاه عملیاتی لشکر۱۶زرهی با فرمانده این لشکر دیدار و گفتگو کردند.

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، فرج اله فصیحی رامندی رییس شورای اسلامی شهر قزوین طی سخنانی در این دیدار، حماسه آفرینی های ارتش جمهوری اسلامی را در عملیات ها ی درون مرزی و برون مرزی و عرصه های گوناگون سیاسی، اجتماعی و... شایسته تقدیر دانست و گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران یک ارتش مکتبی، مومن و متعهد است که همسو و همفکر با فرماندهی کل قوا و شجاعانه و با اقتدار در مسیر صیانت از مرزها و آب و خاک کشور در میانه میدان ایستاده است.

بر پایه این گزارش،محسن حق شناس، حسین صلح جو، ولی چگینی ، علی فرمانی و فاطمه اشدری دیگر اعضای شورای اسلامی شهر قزوین نیز طی سخنانی در این دیدار ضمن تبریک سالروز گرامیداشت ارتش جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به فرازهایی از فرمایشات مقام معظم رهبری (دامه برکاته) ، ارتش جمهوری اسلامی ایران را ارتشی منظم، محکم، منضبط و با تجهیزات عالی دانستند که سرمایه، ذخیره و اندوخته ای ارزشمند برای ملت ایران به شمار می رود.

امیر حسین محمد شفیعی فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۱۶زرهی قزوین نیز طی سخنانی در این دیدار از ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان دژی مستحکم در برابر تهدیدات دشمنان یاد و از اعضای شورای اسلامی شهر قزوین به خاطر ارج نهادن به جایگاه و شأن ارتش قدردانی کرد.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط