دوشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۱۹

فصیحی رامندی،

عزم شورا در تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی جدی است

طبق برنامه ریزی های انجام شده تکمیل ۳۷ پروژه نیمه تمام عمرانی تا پایان سال جاری در شورا و شهرداری قزوین هدفگذاری شده است.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین در نشست خبری با رسانه ها؛   به گزارش روابط عمومی شورای اسلامي شهر قزوین، فرج اله فصیحی رامندی رییس شورای اسلامي شهر قزوین در نشست خبری با رسانه های جمعی استان قزوین که به مناسبت گرامیداشت هفته شوراها برگزار شد، با تاکید بر اهمیت ارتباط رسانه ها با مدیریت شهری اظهار کرد: صحن علنی شورا پذیرای حضور خبرنگاران خواهد بود و شورای ششم اطلاع رسانی شفاف را در دستور کار خود دارد.

وی در ادامه سخنانش بر عزم جدی اعضای شورا و شهردار قزوین در تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی تاکید کرد و گفت: اتصال کمربندی شرق به پل امام رضا(ع) و پل مرحوم آیت اله ابوترابی با اخذ مصوبه و موافقت شورای‌ عالی معماری و شهرسازی اجرا و تا مهر ماه امسال افتتاح و به بهره برداری می‌رسد.

به گفته وی پروژه هایی از جمله بلوار آیت اله باریک بین و کمربندی شرق، بوستان بانوان، ورزشگاه مشعلدار، ورزشگاه نواب، سوله های ورزشی، بوستان‌های محلی تا پایان امسال افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین، در ادامه این نشست شاه بیت موفقیت شورا را انتخاب شهردار متخصص و کار بلد ذکر نمود و گفت: اولین اقدام شورای ششم انتخاب شهرداری بود که با مجموعه شهر آشناست؛ فعالیت های شهردار، جدی، جهادی و پرتلاش است و بحث اختلاف شهرداری و شورا موضوع ریشه ای نیست.

فصیحی رامندی تاکید کرد: شورا محل تضارب آراست و هر عضو شورای فعلی برای خود یک رأی دارد و لذا با وجود سلایق متفاوت اکثریت آرا ملاک عمل خواهد بود.

رییس شورای اسلامي شهر قزوین در بخش دیگری از سخنانش در خصوص وضعیت بدهی های شهرداری به بانک شهر نیز گفت: طبق بررسی های انجام شده بدهی شهرداری بر اساس آن چیزی که کارشناسان خبره بانکی محاسبه نموده اند بین ۳۵۰ تا ۴۰۰ میلیارد تومان است و اگر این موضوع نهایی شود بدهی های شهرداری قزوین به بانک شهر تا پایان سال تصفیه خواهد شد.

فصیحی رامندی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران پيرامون استیضاح شهردار قزوین گفت: هر کدام از اعضا نظرات و دیدگاه شخصی خود را دارند که اصلا جای نگرانی نیست و موضوع استیضاح شهردار نیز در شورا هیچگاه مورد بحث نبوده است.

وی در ادامه و در پاسخ به سوال یکی دیگر از خبرنگاران در خصوص انتصابت در شهرداری قزوین یادآور شد: ممکن است یک عضو شورا در خصوص انتصابات شهردار راضی نباشد، اما این مساله صراحت قانونی ندارد و در این خصوص شهردار تصمیم گیرنده است و اعضای شورا نیز از شهردار مسئولیت را خواهند خواست.

پایان پیام/

تصاویر مرتبط