سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۲۰

با حضور حسین صلح جو عضو شورای اسلامی شهر قزوین صورت گرفت؛

تجلیل از راننده تاکسی متعهد سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین

طی مراسمی با حضور حسین صلح جو عضو شورای اسلامی شهر قزوین، از جليل زارع راننده تاکسی متعهد سازمان تاکسیرانی قزوین تجلیل به عمل آمد.

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، در این مراسم که در کمیسیون انضباطی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین برگزار شد، از این راننده تاکسی به خاطر کمک به بانوی راننده ای که خودروی وی در نقطه خطرناکی خراب شده بود و این حس نوع دوستی و همیاری توانست از بروز حادثه در مسیر جلوگیری کند تشکر و قدردانی شد.

بر پایه این گزارش حسین صلح جو، عضو شورای اسلامی شهر قزوین و عضو هیئت انضباطی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین طی سخنانی در این مراسم اظهار داشت؛ مشاغلی مانند رانندگی تاکسی که در تعامل لحظه به لحظه با شهر و شهروندان است به افرادی متعهد و اخلاق مدار که با احساس مسئولیت و وجدان کاری خود می توانند گره گشای بسیاری از مسایل و مشکلات همشهریان خود باشند نیاز دارد.

وی این اقدام راننده تاکسی را شایسته تقدیر دانست و با بیان این مطلب که روحیه تعهد و‌ مسئولیت پذیری را نمی توان با عدد و رقم ارج نهاد تصریح کرد: مجموعه مدیریت شهری قزوین به وجود چنین نیروهایی در بدنه خود افتخار می کند و امیدوار است این تعهد کاری به عنوان فرهنگ سازمانی در کل مجموعه تسری یابد.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط