یکشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۱۸

عباس نیکویه،

طرحهای شهری باید با نظر تخصصی و کاملا مردمی عملیاتی شود

اجرای هر گونه طرح شهری بایستی بانظر تخصصی و با استفاده از افکار عمومی و کاملا مردمی عملیاتی و اجرایی گردد.

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامي شهرقزوین، عباس نیکویه عضو دوره های اول و دوم شورای اسلامی شهر قزوین در نشست صمیمی با اعضای شورای ششم و شهردار قزوین که به مناسبت گرامیداشت هفته شوراها برگزار شد، با بیان این مطلب اظهار کرد: راه اندازی مرکز پژوهشهای شورا و شهرداری قزوین از اقدامات مثبتی بود که در این دوره از شوراها شاهد بودیم که البته بایستی همه به آن ایمان داشته باشیم و در جهت حمایت از این مرکز گام هایی برداشته شود.

وی که ریاست دومین دوره شورای اسلامی شهر قزوین را بر عهده داشت، تاکید کرد: این مرکز یکی از مراکزی است که حتما بایستی شهرداری ها به ایجاد آن اهتمام ورزند تا طرحهای شهری با نظر و نگاه تخصصی و کارشناسی پیش رود.

به گفته این عضو شورای ادوار قزوین، همچنین ضرورت دارد تا هر طرحی که قرار است در شهر اجرا شود به این مرکز ارائه شود تا با نگاه کارشناسی و استفاده از افکار عمومی عملیاتی گردد.

وی همچنین در سخنانی با بیان اینکه" باید بپذیریم که همه ما در وضعیت مناسب یا نامناسب شهر دخيل هستیم" تصریح کرد: باید استمرار عمر شوراها را قدر بدانیم و از این ظرفیت برای خدمات رسانی بیشتر به شهروندان استفاده نماییم‌.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط