پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۲۲

اللهیاری،

عملکرد مثبت شورا باعث افزایش اعتماد عمومی می شود

در حال حاضر همگرایی خوبی در بین مجموعه مدیران استانی و شهری وجود دارد لذا باید از این فرصت برای ارتقای وضعیت شهر قزوین و حل مشکلات شهروندان بهره ببریم.

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین ،قاسم اللهیاری سخنگو و رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، بانوان و امور خانواده شورای اسلامی شهر قزوین در همایش تجلیل از شوراهای اسلامی شهرستان قزوین که در فرمانداری قزوین برگزار شد طی سخنانی با بیان اینکه" شوراها حاصل مهم ترین مشارکت اجتماعی مردم هستند" اظهار کرد: عملکرد مثبت اعضای شوراها می تواند منجر به افزایش اعتماد عمومی شود و رضایت مندی آنان را از سطوح خدمات عمومی در شهر ارتقا دهد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه در شورای اسلامی شهر قزوین در تلاش هستیم تا در راستای رفع معضلات و مشکلات شهری اقدامات ویژه ای داشته باشیم خاطر نشان کرد: شیرین ترین روزهایی که بنده و همکارانم در شورای شهر داریم مربوط به روزهای ملاقات عمومی با شهروندان به منظور در جریان قرار گرفتن مشکلات و حل آنها است چرا که لبخند رضایت شهروندان پس از برطرف شدن مشکلات آنها شیرین ترین روزهای کاری را برای ما اعضای شورا رقم می زند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین تاکید کرد: اعضای شورای اسلامی شهر قزوین تمام تلاش خود را در شناسایی و حل مشکلات شهروندان انجام می دهند تا شرمنده مردم نباشند ،بر این اساس امیدواریم با عملکرد خوب خود بتوانیم اعتماد مردم را در توسعه اجتماعی و حضور در فعالیتهای اجتماعی افزایش دهیم.

رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، بانوان و امور خانواده شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه سخنانش به گزارش عملکرد و فعالیتهای شورای ششم پرداخت و گفت: از آغاز فعالیت شورای ششم تا کنون 60 جلسه علنی تشکیل شده که نتیجه این جلسات منجر به تصویب 230 مصوبه شده است، همچنین در کمیسیونهای تخصصی شورا نیز با حضور کارشناسان و صاحبنظران در حوزه های مختلف لوایح و موضوعات بررسی و در خصوث آنها تصمیم گیری می‌شود.

وی تصریح کرد:این جلسات تخصصی منجر به تصویب مصوباتی در کمیسیونهای تخصصی شورای اسلامی شهر قزوین شده که در کمیسیون عمران 37 مصوبه،کمیسیون مالی 93 مصوبه،کمیسیون املاک 149 مصوبه ، کمیسیون خدمات شهری 27 مصوبه و در کمیسیون فرهنگی 74 مصوبه از نظر اعضای شورا گذشته و به تصویب رسیده است.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط