پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۲۲

مهدی خانی:

حل مشکلات شهری نیازمند همراهی مدیران استان است/تامین آب شرب منطقه عظیمیه از مطالبات مهم شهروندان است

حل بسیاری از مشکلات و معضلات مدیریت شهری در گرو تعامل ،همراهی و هم افزایی مجموعه مدیران استانی است و لذا ضرورت دارد همه مسؤلین پای کار باشند.

  به گزارش روابط عمومي شورای اسلامی شهر قزوین، مهدی مهدی خانی، دبیر و رییس کمیسیون عمران، ترافیک و امور زیربنایی شورای اسلامی شهر قزوین در همایش تجلیل از شوراهای اسلامی شهرستان قزوین که در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد ضمن تقدیر از اقدامات جهادی و انقلابی فرماندار قزوین اظهار کرد: اقدامات انقلابی و جهادی گسترده فرماندار قزوین به ویژه بازدیدها و ملاقاتهای چهره به چهره باعث زنده شدن روحیه امید در میان جامعه شده است ولذا قدردان زحمات هستیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش ضمن ارائه گزارش اقدامات شورای ششم در شهر قزوین از تخصصی شدن اقدامات در قالب مرکز پژوهشهای شورا و شهرداری قزوین به عنوان یک اقدام مثبت شورا یاد کرد و گفت: اعضای شورای اسلامی شهر قزوین همصدا و همسو با هم در راستای حل مشکلات شهروندان قزوین، به صورت تخصصی امور را پیگیری می کنند و نوید می دهیم روزهای خوبی را در شهر قزوین شاهد باشیم.

وی در ادامه به ذکر مطالبات خود از فرماندار قزوین پرداخت و بر همراهی سازمانها و ارگانها و تعامل آنها با مدیریت شهری تاکید کرد و گفت: اجرای بسیاری از پروژه‌های شهری باید با همکاری ارگان‌های مرتبط صورت گیرد و به تنهایی شهرداری قزوین نمی تواند موفق باشد لذا باید همراهی و همکاری سازمانها را داشته باشیم.

دبیر پارلمان محلی قزوین خاطرنشان کرد: حل مشکل پروژه انصاری شرقی و بافت فرسوده این منطقه و گشایش معبر باعث برطرف شدن گره ترافیکی و آسایش شهروندان خواهد شد اما در این راستا نیازمند همراهی مجموعه مدیران استانی هستیم.

مهدی خانی بر لزوم هم افزایی مدیران در راستای رونق گردشگری قزوین تاکید کرد و افزود: استان قزوین ظرفیتهای بی نظیری در حوزه گردشگری دارد ولی هنوز نتوانسته ایم از این فرصت استفاده کنیم لذا در این جهت باید بتوان با همراهی مجموعه مدیران استان از توانمندی های گردشگری استان بهره مند شویم.

دبیر پارلمان محلی قزوین در ادامه سخنانش بر توجه بيشتر به باغستان سنتی قزوین تاکید کرد و خواستار رسیدگی و پای کار بودن همه ارگان‌های مربوطه در جهت پاسخگو بودن به مطالبات باغداران از جمله موضوع آب شد.

رئیس کمیسیون عمران، ترافیک وامور زیربنایی شورای اسلامی شهر قزوین در بخش دیگری از سخنانش به موضوع انتقال آب طالقان به شهر قزوین به ویژه به منطقه عظیمیه اشاره کرد و گفت: شهرداری به تکالیف و وظایف خود در این منطقه عمل نموده است اما ضرورت دارد مطالبه مهم مردم در منطقه ۳۳۰هکتاری عظیمیه که تامین آب شرب است مورد توجه قرار گیرد.

مهدی خانی همچنین در این جلسه خواستار پیگیری و رفع مشکل زمینهای قولنامه ای و رونق ساخت و ساز در شمال شهر قزوین و بخشی از منطقه یک شهرداری قزوین شد.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین به اقدامات شورا و شهرداری قزوین در راستای هوشمندسازی سازی شهر و بازآفرینی شهری در مناطق فرسوده و اجرای ابر پروژه ها در شهر قزوین اشاراتی داشت.

وی همچنین از همراهی و تعامل فرماندار قزوین در تایید مصوبات شورای اسلامی شهر قزوین قدردانی نمود.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط