یکشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۲۵

فصیحی رامندی،

در خصوص استفاده از فضاهای بلااستفاده در آموزش و پرورش تصمیم گیری شود

به منظور بهره مندی از فضاهای بلا استفاده و راکد در آموزش و پرورش ضرورت دارد تا مشارکت و تعامل فیمابین آموزش و پرورش و شهرداری قزوین افزایش یابد.

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، فرج اله فصیحی رامندی رییس شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا که با حضور سیاهکالی مرادی، مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین برگزارشد، طی سخنانی ضمن تقدیر از زحمات معلمان در امر تعلیم و تربیت دانش آموزان و تبریک روز معلم با بیان این مطلب اظهار کرد: بایستی همکاری و تعامل شهرداری قزوین و آموزش و پرورش در راستای تعیین تکلیف فضاهای بلا استفاده و راکد که در آموزش و پرورش وجود دارد تقویت گردد.

وی افزود: به نظر می رسد اراده محکم و تصمیم گیری خوبی در آموزش و پرورش در این موضوع وجود ندارد، چرا که در توافقات این حوزه تاکنون به جمع بندی خوبی نرسیده ایم.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین تاکید کرد: برای حل این موضوع این آمادگی از سوی شورا و شهرداری قزوین وجود دارد تا در کارگروهی ویژه موارد بررسی شود و فضاهای بلا استفاده و پروژه های نیمه کاره از این وضعیت رها شوند و به نفع شهر، شهروندان و نهاد آموزش و پرورش قدم های خوبی برداشته شود.

فصیحی رامندی در ادامه جلسه که با حضور حجت الاسلام والمسلمین مجیدی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین برگزار شد از آمادگی شورا و شهرداری قزوین در همکاری با این اداره خبر داد و گفت: تبدیل به احسن نمودن املاک و اراضی وقفی در استان قزوین از جمله اقدامات خوبی است که می تواند بسیاری از مشکلات بر سر راه اجرای پروژه ها و مشکلات مردم را در این حوزه برطرف نماید.

وی همچنین افزود: مشارکت و همراهی مردمی در تبدیل به احسن نمودن املاک وقفی بسیار مهم است و شورا و شهرداری قزوین در همراهی وتعامل با اداره کل اوقاف وامورخیریه استان نیز اعلام آمادگی می نماید.

فصیحی رامندی در ابتدای سخنانش به مناسبت تقویمی سالروز تشکیل حکومت غاصب صهیونیست اشاره کرد و گفت: تشکیل این غده سرطانی در منطقه باعث شد تا مردم مظلوم فلسطین مورد ظلم و ستم این رژیم اشغالگر قرار گیرند که امیدواریم به برکت انقلاب اسلامی ایران شاهد ریشه کن شدن ظلم وستم باشیم و مردم فلسطین نیز به حقوق خود برسند.

وی همچنین به مناسبت 25اردیبهشت روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی، بزرگ‌ترین حماسه‌سرای ایران، سراینده شاهنامه و روز پاسداشت زبان فارسی را گرامی داشت.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط