سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۲۷

رییس شورای اسلامی شهر قزوین‌ تاکید کرد؛

آیین نامه نحوه ارسال لوایح توافقات ملکی به شهرداری قزوین ابلاغ می شود

به منظور بررسی و تصمیم گیری دقیق لوایح در حوزه توافقات ملکی بایستی آیین نامه ویژه ای در شورا تدوین و به شهرداری قزوین ابلاغ شود.

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، فرج اله فصیحی رامندی رییس شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور کاربررسی لوایح شهرداری قزوین برگزارشد، طی سخنانی با بیان این مطلب اظهار کرد: کمیسیون شهرسازی، املاک و حقوقی شورای اسلامی شهر قزوین آیین نامه نحوه ارسال توافقات ملکی را تهیه و تدوین نماید تا به شهرداری قزوین ابلاغ شود.

وی افزود: در این آیین نامه بایستی تمامی موارد مربوط به لوایح از جمله اسناد و مدارک، نقشه های تفکیکی ، نظریه کارشناس و تمامی صورتجلسه های مرتبط با کمیسیون ماده پنج و نقشه طرح تفصیلی مصوب ذکر شود تا لوایح از سوی شهرداری قزوین منجز و کامل به شورا ارسال گردد.

فصیحی رامندی در ابتدای سخنانش در این جلسه به مناسبتهای تقویمی سالروز شهادت حمزه سیدالشهدا(ع) عموی پیامبر گرامی اسلام(ص) و رحلت آیت اله بهجت عالم ربانی جلیل القدر اشاره داشت و بر روح بلند آنان و همه شهدا درود فرستاد.

وی همچنین به ضایعه درگذشت آیت اله فاطمی نیا مجتهد، خطیب، عارف و استاد اخلاق، اشاره کرد و ضمن تسلیت رحلت این عالم وارسته خدمت مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)گفت: آیت اله فاطمی نیا در علم رجال، عرفان نظری و عملی کم‌نظیر بود و در زمینه اخلاق و عرفان، حدیث و شعر عربی تمرکز مطالعاتی داشت که یکی از آثار مشهورشان کتاب «شرح و تفسیر زیارت جامعه کبیره» است.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین همچنین در این جلسه به مناسبت تقویمی 27 اردیبهشت روز گرامیداشت ارتباطات و روابط عمومی اشاره و از زحمات مجموعه روابط عمومی در تمامی ارگانها به ویژه مجموعه روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین تقدیر نمود.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط