سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۲۷

نایب رییس شورای اسلامی شهر قزوین:

اعضای شورا باید در جریان تمام اطلاعات لوایح شهرداری قزوین قرار گیرند

شهرداری قزوین بایستی در ارایه لوایح در تمامی بخشها به ویژه حوزه توافقات املاک همه اطلاعات مربوطه را در اختیار اعضای شورا قرار دهد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، محسن حق شناس نایب رییس شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور کاربررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد، طی سخنانی با بیان این مطلب اظهار کرد: در راستای بررسی دقیق و همه جانبه لوایح شهرداری قزوین وتصمیم گیری صحیح و منطقی در مورد آنها به ویژه در حوزه توافقات املاک ،ضرورت دارد تمامی اطلاعات در اختیار اعضای شورا قرار گیرد.

وی افزود: پیشنهاد می شود تا لوایح درحوزه توافقات املاک به امضای مدیران مالی ، شهرسازی و املاک برسد و نماینده مطلع نیز تمامی اطلاعات پرونده را دراختیار اعضای شورای اسلامی شهرقزوین قرار دهد.

نایب رییس شورای اسلامی شهر قزوین بر ضرورت تعامل شهرداری و شورای اسلامی شهر قزوین تاکید کرد و گفت: اگر اعضای شورا از تمامی روند پرونده مطلع نباشند نمی توانند تصمیم گیری صحیحی درمورد لوایح داشته باشند بنابراین قطعا در روند اجرا و تصویب لوایح دچار چالش خواهیم شد.

وی همچنین در ادامه جلسه که به بررسی استفساریه شهرداری قزوین پیرامون عدم واریز مبلغ زمین واگذاری شده توسط خریداران طی زمان تعیین شده و درخواست تقسیط آن اختصاص داشت گفت: با توجه به اینکه در مهلت مقرر خریداران نسبت به واریز وجه زمین به حساب شهرداری اقدام ننموده اند، پیشنهاد می شود نسبت به ابطال این مصوبه اقدام گردد ومجددا زمین واگذار شده قیمت گذاری شود.

پایان پیام/

تصاویر مرتبط