شنبه ۱۴۰۱/۰۳/۱۴

صدور پیام تسلیت رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار قزوین به مناسبت فرا رسیدن سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام‌ ۱۵ خرداد

فرج اله فصیحی رامندی رئیس شورای اسلامی شهر و مهدی صباغی شهردار قزوین در پیامی ۱۴ خرداد سالروز عروج ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفتند.

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم 

چهاردهم خرداد سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار صالحان است که با تکیه بر سلاح ایمان بر بلندای تاریخ سرود فتح و ظفر سر داد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید.

امام خمینی(ره) نمونه برجسته رهبر امت اسلامی و «انقلاب عزیز اسلامی»؛ میراث ارزشمند این رهبر فرزانه و شهدای گرانقدری است که همواره با ایمان و اقتدار در راه آرمان‌های اصیل اسلامی، در مسیر مبارزه با مستکبران در جبهه‌های مقاومت ایستاده‌اند.

امروز به برکت انقلاب اسلامی و حرکت عظیم مردم در در سال‌های حماسه به ویژه قیام خونین پانزدهم خرداد که نقطه عطف و سر آغاز تحوّلات و دگرگونی‌های شگفت‌آور در تاریخ انقلاب اسلامی است، صاحب اقتدار و عزت هستیم و بر همه ماست که به‌عنوان رهروان طریق متعالی حضرت امام(ره) در جهت حفظ و ترویج فرهنگ انقلاب و امام تلاش کنیم.

در سالگرد ارتحال ملکوتی معلم و طبیب دلها در حالی به سوگ آن عزیز می نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی، رهبری فرزانه و درس آموخته مکتب امام خمینی (ره) حضرت آیت الله خامنه ای ( مدظله العالی ) سکان هدایت و رهبری ملت آزاده ایران و مسلمانان جهان اسلام را بر عهده گرفته و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر(عج) به منزلگاه سعادت هدایت می نماید. 

اینجانبان سی و سومین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران را به تمامی آزادی خواهان و مسلمانان جهان به ویژه مردم شریف قزوین تسلیت عرض می‌کنیم و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد و تجدید بیعت با آرمان‌های امام (ره)، اعتلای نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی را تحت فرامین و منویات رهبر فرزانه انقلاب از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم.

فرج اله فصیحی رامندی رئیس شورای اسلامی شهر قزوین مهدی صباغی شهردار قزوین

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط