چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۱۱

فصیحی رامندی:

شورایاران بازوان اجرایی مدیریت شهری هستند

شورایاران به عنوان بازوان اجرایی و رابطین محلات می توانند راهگشای مدیریت شهری در شناسایی مشکلات شهروندان وحل سریع آنها باشند.

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرقزوین، فرج الله فصیحی رامندی رئیس شورای اسلامی شهر قزوین درنشست هم اندیشی اعضای شورا با شورایاری ها با بیان اینکه شورایاری ها بازوان اجرایی و رابطین محلات با مدیریت شهری هستند، اظهار کرد: شورایاری ها درانتقال مسائل و مشکلات شهروندان در نقاط مختلف شهر قزوین و برطرف نمودن آنها بسیار تاثیر گذار هستند.

وی ضمن تقدیر از حضور شورایاران و امامان محلات دراین نشست افزود: در شورای چهارم ارتباط شورایاران محلات، نواحی و مناطق با مدیریت شهری بسیار مثبت بود و امیدواریم دراین دوره از شورا که این موضوع احیا شده است، بتوانیم با ارتباط شورایاران و امامان محله و حضور بانوان در این عرصه ‌در راستای حل مشکلات شهروندان قدم های خوبی برداریم.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین درادامه سخنانش برضرورت ادامه سلسله نشست‌های هم اندیشی با شورایاران تاکید کرد و گفت: برگزاری این نشست ها، شورای اسلامی شهر را برای سیاست گذاری درجهت حل مشکلات شهروندان یاری خواهد نمود.

وی تاکید کرد: حضور شورایاران در ارتباط با مردم می تواند به اعضای شورا در جهت راهبرد بهتر مسائل شهری و مدیریت موثر باشد و امیدواریم در طول یک دوره سه ساله ای که از عمر شورای ششم باقی مانده است بتوانیم توفیق خدمت گزاری دراین مسیر را داشته باشیم.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط