سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۳/۱۰

تصویب پنج لایحه در صحن علنی شورای اسلامی شهر قزوین

منتخبین مردم در پارلمان محلی قزوین در جلسه علنی ضمن بررسی لوایح و نامه های واصله از شهرداری قزوین با تصویب پنج لایحه موافقت نمودند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، در پانزدهمین جلسه علنی شورا لوایح توفقات ملکی شامل توافق با آقای پاکدامن و افزوده شدن کارشناسی سه نفره دراین پرونده و توافق با آقایان گرامی و بابایی مبنی بر دریافت وجه ریالی به عنوان ارزش افزوده ناشی از تغییر کاربری مورد موافقت و تایید اعضای شورای اسلامی شهرقزوین قرارگرفت.

بر اساس این گزارش، همچنین لوایح واگذاری چهار قطعه زمین به منظور پرداخت مطالبات به شرکت سازندگی انصار مشروط به ارایه لایحه برای هر کدام از زمین ها و توافق با شرکت هواپیمایی خدمات ویژه به تصویب رسید.

این گزارش خاطر نشان می کند، در این جلسه لایحه درخواست محاسبه اعمال جریمه دیرکرد پرداخت مطالبات شهرداری در پرونده فروش و مزایده یک قطعه زمین براساس شاخص بانک مرکزی مورد تصویب قرار گرفت.

این گزارش می افزاید، در این جلسه همچنین مصوبات کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورا مبنی بر بررسی و ساماندهی وضعیت دکه های فرهنگی و مطبوعاتی قزوین مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و با مصوبات کمیسیون از جمله نظارت سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قزوین بر دکه های فرهنگی و مطبوعاتی، ضرورت برگزاری مزایده بر مبنای قیمت کارشناسی، نظارت بر محتوای محصولات فرهنگی و پذیرش همه نشریات جهت فروش و به دور از نگاههای سیاسی در دکه های فرهنگی و مطبوعاتی موافقت و مورد تصویب قرار گرفت.

پایان پیام/

تصاویر مرتبط