سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۳/۳۱

نایب رییس شورای اسلامی شهر قزوین خواستار شد؛

مصوبات لوایح اشخاص خاص به صورت مکتوب و مستند به ذینفعان ابلاغ گردد

شهرداری قزوین نسبت به ابلاغ مصوبات لوایح اشخاص به صورت مکتوب و مستند اقدام نماید.

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، محسن حق شناس نایب رییس شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا با بیان این مطلب اظهار کرد: لوایحی که درخصوص پرونده های اشخاص در لوایح ملکی و یا سایر حوزه ها در شورای اسلامی شهر بررسی و به تصویب می رسد و زمان نیز در آن قید می شود، بایستی به صورت مکتوب و مستند به اشخاص ابلاغ شود.

وی افزود: در برخی مناطق این موضوع انجام نمی شود و همین مساله برای افراد مشکل ساز می شود.

حق شناس در ادامه جلسه که به بررسی لایحه بهره مندی از جایزه خوش حسابی برای فردی که زودتر از موعد تعیین شده نسبت به واریز وجه اقدام نموده بود، گفت: درکمیسیون شهرسازی با این لایحه مخالفت شد اما با توجه به توضیحات بیشتر نماینده مطلع در صحن ، مقرر شد جهت بررسی بیشتر، این لایحه به کمیسیون مالی ارجاع داده می شود تا دراین کمیسیون نیز مجدد موضوع بررسی شود.

نایب رییس شورای اسلامی شهر قزوین همچنین در خصوص لایحه هزینه اجرای قلع بنا گفت:این هزینه باید طبق فهرست بهای واحد پایه رشته ابنیه از مالک اخذ شود و همچنین مرجع رسیدگی به اعتراض دراین خصوص نیز کمیسوین ماده 77 قانون شهرداری خواهد بود.

حق شناس همچنین به مناسبتهای تقویمی همچون شهادت شهید دکتر مصطفی چمران، روز بسیج اساتید ، سالروز صدور رای مجلس به بی کفایتی بنی صدر و صدور فرمان تاریخی امام خمینی( ره )مبنی بر تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی اشاراتی داشت.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط