یکشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۰۵

عضو شورای اسلامی شهر قزوین:

اعتبار پروژه های فرهنگی نیمه کاره در شهر تامین شود/نهی از منکر در جامعه نهادینه شود

به منظور تکمیل سریع پروژه های عمرانی فرهنگی، مطالبات پیمانکاران پروژه ها پرداخت و منابع مالی پروژه های نیمه کاره تامین گردد.

  •    به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، حسین صلج جو عضو شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا که بادستور کاربررسی لوایح شهرداری قزوین برگزارشد، ضمن اشاره به بازدید اعضای شورا از پروژه های فرهنگی نیمه کاره در شهرقزوین اظهار کرد: برخی از پروژه های عمرانی در بخش فرهنگی از قبیل خانه های فرهنگ درنواحی منفصل شهری قزوین با اعتبار کم به مرحله بهره برداری و افتتاح می رسند اما به دلیل عدم تامین منابع مالی نیمه کاره مانده اند.
  • وی افزود: مطالبات پیمانکار این پروژه ها باید پرداخت شود تا بتوانیم شاهد بهره برداری و تکمیل سریع این پروژه ها باشیم.
  • صلح جو خاطر نشان کرد: پرداخت دیون پیمانکاران و حقوق پرسنل باید در اولویت اقدامات شهرداری قزوین باشد.
  • وی به موضوع تهاتر زمین با پیمانکاران پروژه ها به منظور پرداخت مطالبات اشاره داشت و افزود: متاسفانه زمینهایی که در مزایده به فروش نرسیده و موقعیت خوبی ندارند به جای مطالبات به پیمانکاران واگذار می شود که این گونه پیمانکاران دیرتر و سخت تر به حق و حقوق خود خواهند رسید.
  • وی در بخش دیگری از این جلسه که با حضور دبیر ستاد احیای امر به معروف ونهی از منکر برگزار شد طی سخنانی بر نهادینه شدن فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تاکید نمود و افزود: بایستی هر فرد مسلمانی نسبت به این موضوع احساس تکلیف نماید و در جامعه برای نهی از منکر تذکر دهد.
  • وی تصریح کرد: البته در اجرای عملی کردن این فریضه الهی باید شرایطی را رعایت کرد تا اثر گذاری آن بیشتر و بهتر گردد. این عضو شورای اسلامی شهرقزوین خاطر نشان کرد: شورا و شهرداری قزوین نیز در راستای اهداف و وظایف خود در جهت امر به معروف ونهی از منکر در تبلیغات شهری اجرای یادواره های شهداو اطلاع رسانی منشور حقوق شهروندی گام هایی برداشته است؛ لذا به سهم خود یک سرباز برای ترویج دین مبین اسلام خواهیم بود.

پایان پیام/

تصاویر مرتبط