سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۴/۲۸

تصویب6 لایحه در صحن علنی شورای اسلامی شهرقزوین

اعضای شورای اسلامی شهرقزوین درجلسه علنی ضمن بررسی لوایح و نامه های واصله از شهرداری قزوین با تصویب6 لایحه موافقت نمودند.

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامي شهرقزوین، دربیست و سومین جلسه علنی شورا لوایح ملکی شامل توافق با آقای رحمانی مبنی بر واگذاری مازاد خط پروژه در شهرک مینودر به قیمت کارشناسی و لایحه توافق با آقای زینلی و شرکا پیرامون واگذاری مازاد خط پروژه در شهرک مهدیه به قیمت کارشناسی مورد بحث و بررسی اعضای شورای اسلامی شهرقزوین قرارگرفت و تصویب شد

این گزارش می افزاید، در بخش دیگری از این جلسه لوایح گزارش حسابرسی سال ۹۹ سازمانهای فرهنگی و ورزشی، اتوبوسرانی و سازمان میادین میوه و تره بار ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری قزوین مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرار گرفت و درنهایت به تصویب رسید.

بر پایه این گزارش ،همچنین لایحه شهرداری قزوین شامل پرداخت پایان خدمت یکی از پرسنل شهرداری قزوین، مورد موافقت اعضا قرارگرفت‌ و تصویب شد.

این گزارش خاطر نشان می کند، دراین جلسه برخی از نامه ها و درخواست‌های شهروندان مطرح گردید ودرخصوص آنها بحث و تبادل نظر صورت گرفت؛ همچنین مقرر گردید تا این درخواست‌ها به شهرداری قزوین ارجاع شود و نتایج به صورت مکتوب به شورای اسلامی شهر قزوین ارایه گردد.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط