یکشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۰۲

در صحن علنی شورای اسلامی شهر قزوین تصویب شد؛

مساعدت و مشارکت شهرداری قزوین در چاپ کتابهای حوزه ایثار و شهادت

اعضای شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا ضمن بررسی لوایح و نامه های واصله از سوی شهرداری قزوین با تصویب دو لایحه موافقت نمودند.

   به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین ،در بیست و چهارمین جلسه علنی شورا لایحه شهرداری قزوین پیرامون مساعدت و مشارکت در چاپ و انتشار کتاب درحوزه های ایثار شهادت و ارزشهای دفاع مقدس تا سقف یکصد میلیون تومان با اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان قزوین و تا سقف یکصد میلیون تومان با ستاد هماهنگی کنگره ملی سه هزار شهید استان قزوین مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرار گرفت و به تصویب رسید.

این گزارش می افزاید، در این جلسه همچنین گزارش مشروط حسابرسی سال 98 شهرداری قزوین مورد بحث و بررسی اعضای شورا قرار گرفت و اعضا ضمن تایید گزارش حسابرس بر اصلاح و بازبینی اشکالات و ایرادات مطرح شده در گزارش حسابرسی توسط شهرداری قزوین تاکید نمودند.

گفتنی است ؛در این جلسه طرح اعضای شورا مبنی بر اخذ مجوز از شورا قبل از برگزاری هر گونه مزایده و مناقصه و یا تهاتر با اشخاص حقیقی و یا حقوقی با مبلغ بیش از 500 میلیون تومان پیش از طی مراحل قانونی و ارایه مدارک و مستندات و نظریه کارشناس رسمی دادگستری که به امضای اعضای شورای اسلامی شهر قزوین رسیده بود قرائت گردید و به شهرداری قزوین ابلاغ شد.

پایان پیام/

تصاویر مرتبط