سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۵/۱۱

تصویب 6 لایحه در صحن علنی شورای اسلامی شهر قزوین

اعضای شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا ضمن بررسی لوایح و نامه های واصله از سوی شهرداری قزوین با تصویب شش لایحه موافقت نمودند.

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین ،اعضای شورا لایحه نرخ پیشنهادی حمل و نقل سرویس دانش آموزی در سال تحصیلی جاری که با 60 درصد افزایش مطرح شده بود را با توجه به شرایط اقتصادی جامعه نامناسب دانستند و در نهایت پس از بحث و بررسی با افزایش 40 درصدی نرخ سرویس دانش آموزی در سال جاری موافقت نمودند.

بر پایه این گزارش در بخش دیگری از این جلسه، لوایح ملکی شامل توافق با آقای عبابافها و خانم صادق زادگان مبنی بر واگذاری مازاد خط پروژه ،توافق با آقای خلخالی ها مبنی بر واگذاری مازاد خط پروژه در باقرآباد و توافق با آقای بغدادی ها مبنی بر واگذاری نهر متروکه به متراژ 71/11 به قیمت کارشناسی پس از بحث و تبادل نظر اعضای شورا تصویب شدند.

این گزارش می افزاید، لوایح اجاره غرفه در بوستان نرگس و ملاخلیلا به قیمت کارشناسی و به صورت مزایده و مساعدت ماهیانه 30 میلیون تومان بابت هزینه نگهداری معتادین متجاهر در کمپ ها از نظر اعضای شورای اسلامی شهر قزوین گذشت و به تایید رسید.

گفتنی است؛ در این جلسه ضمن قرائت گزارش حسابرسی سازمانهای زیباسازی ، باغستان سنتی قزوین ،شرکت بهسازان آینده و دانشگاه علمی کاربردی بر مطلوب بودن گزارش حسابرسی آنها تاکید شد.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط