سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۵/۱۱

در جلسه کمیسیون املاک شورای اسلامی شهر قزوین تاکید شد؛

لزوم ابلاغ کتبی مصوبات کمیسیون املاک به ذینفعان پرونده ها

جلسه کمیسیون املاک شورای اسلامی شهر قزوین با دستور کار بررسی لوایح مربوطه در تالار مردم شورا تشکیل جلسه داد.

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامي شهر قزوین، در جلسه کمیسیون شهرسازی املاک و حقوقی شورای اسلامی شهر قزوین که به ریاست مهری السادات تقوی و با حضور اعضا، مدیران املاک منطقه دو و سه‌ شهرداری قزوین برگزار شد، چهار لایحه مورد بحث و بررسی اعضای کمیسیون قرار گرفت.

بر پایه این گزارش، لوایح توافق با آقای خلخالی ها مبنی بر واگذاری مازاد خط پروژه به متراژ حدود ۳ مترمربع به قیمت کارشناسی واقع در باقر آباد و لایحه توافق با آقای عبابافها و خانم صادق زادگان پیرامون واگذاری ۵ مترمربع مازاد خط پروژه به قیمت کارشناسی مورد بحث و بررسی اعضای کمیسیون قرار گرفت و تأیید شد.

این گزارش می افزاید، در ادامه این جلسه لایحه توافق با آقای بغدادی مبنی بر واگذاری نهر متروکه به متراژ ۱۱/۷۱مترمربع در اراضی بادامستان به قیمت کارشناسی و لایحه توافق با آقای ذاکرانی مبنی بر واگذاری بخشی از زمین مشاعی از دیگر لوایح مطروحه در این جلسه بود که اعضای کمیسیون پس از بحث و بررسی تصمیمات لازم را اتخاذ نموده و با این لوایح موافقت کردند.

گفتنی است؛ در این جلسه اعضای کمیسیون بر ضرورت ابلاغ کتبی مصوبات پرونده های کمیسیون املاک ظرف یک هفته پس از تایید فرمانداری قزوین به ذینفعان پرونده ها تاکید نمودند.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط