سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۵/۱۸

تقوی،

خبرنگاران هوشمندانه و آگاهانه در عرصه جهاد تبیین نقش آفرینی می‌کنند

خبرنگاران جهادگران عرصه خبر هستند که هوشمندانه و آگاهانه در عرصه جهاد تبیین نقش آفرینی می‌کنند.

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین ، مهری السادات تقوی رییس کمیسیون شهرسازی،املاک و حقوقی شورای اسلامی شهرقزوین در جلسه علنی شورا ضمن گرامیداشت روز خبرنگار اظهار کرد:خبرنگاران ستون انتقال صحیح اخبار و اطلاعات به مردم هستند و نقش خبرنگار متعهد به عنوان مهمترين و صادق ترين عامل اطلاع رساني، نقشي حياتي و انكار نشدني است.

وی افزود: خبرنگاران نقش بسزايي در انعكاس خدمات نظام مقدس جمهوري اسلامي ايفا مي كنند و اگر آنان در صحنه نباشند، بسياري از خدمات به فراموشي سپرده شده و ناديده گرفته مي شود.

تقوی ضمن تقدیر از زحمات خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی پیشنهاد نمود تا بازدید حضوری از چند خبرگزاری و نشریه پیام شهر به مناسبت روز خبرنگار صورت گیرد.

رییس کمیسیون شهرسازی ،املاک و حقوقی شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه سخنانش به بیان گزارش بررسی لوایح مربوط به کمیسیون متبوع خویش پرداخت.

تقوی خاطر نشان کرد: لایحه خرید ساختمان دانشگاه غیر انتفاعی علامه قزوینی واقع در منطقه نواب قزوین جهت استقرار شهرداری منطقه چهار و چند معاونت شهرداری قزوین درجلسه کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و به منظور اتخاذ تصمیم بهتر ، از این ساختمان بازدید هم به عمل آمد.

رییس کمیسیون شهرسازی، املاک و حقوقی شورای اسلامی شهر قزوین همچنین به تشریح لایحه استرداد هزینه های صدور پروانه درصورت انصراف مالک از ساخت بنا نیز پرداخت و گفت: مفاد این لايحه ازقبیل قابلیت عودت هزینه اعطایی از سوی کمیسیون ماده پنج و کمیته فنی پس از ابطال مصوبات مذکور ، پیگیری عودت واریزی در وجه ارگانها و ادارات به عهده خود مودی و همچنین هزینه آماده سازی بهای خدمات کارشناسی و بهای خدمات مازاد ناشی از افزایش سرانه عرصه و اعیان ناشی از اجرای طراحی عمران و توسعه شهری ،هزینه ترمیم ومرمت نوار حفاری قابل عودت نمی باشد درجلسه کمیسیون مورد بحث وبررسی قرار گرفت و در نهایت به تصویب رسید.

تقوی همچنین به تشریح دو لایحه دیگر که در کمیسیون متبوع خود بررسی شده بود پرداخت که پس از بحث وبررسی مورد موافقت اعضای شورا قرار گرفت.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط