سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۵

در جلسه کمیسیون تلفیق شهرسازی با عمران شورای اسلامی شهر قزوین تاکید شد؛

لزوم توجه به اجرای قوانین و صلاح شهر در لوایح مربوطه به توافقات

اعضای کمیسیون شهرسازی ،املاک و حقوقی و کمیسیون عمران، امورزیربنایی و ترافیک شورای اسلامی شهر قزوین ضمن بررسی لوایح مربوطه در این کمیسیون تلفیق بر لزوم توجه به اجرای قوانین و صرفه و صلاح شهر در حوزه توافقات املاک تاکید نمودند.

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامي شهر قزوین، جلسه کمیسیون تلفیق شهرسازی، املاک و حقوقی با عمران، امور زیربنایی و ترافیک شورای اسلامی شهر قزوین به ریاست مهری السادات تقوی و با حضور اعضا ، مدیران و نمایندگان مطلع شهرداری قزوین و با دستور کار بررسی لوایح مربوطه برگزار شد.

بر پایه این گزارش، جزئیات لایحه توافق با وراث مرحوم طهماسبی در جلسه این کمیسیون مورد بحث و تبادل نظر اعضای کمیسیون قرار گرفت و جزئیات و زوایای مختلف این پرونده واکاوی شد.

گفتنی است؛ اعضای کمیسیون مواردی از قبیل توجه به کاربری مسکونی زمین در طرح مندا، دریافت ارزش افزوده ناشی از تغییر کاربری براساس توافق طرفین، تدوین لایحه جدید با موضوع تغییر کاربری اداری به انتظامی و به مسکونی و تجاری و یا تعیین درصد خاص برای دریافت ارزش افزوده تغییر کاربری از اداری به انتظامی ازسوی اعضای کمیسیون مطرح گردید.

این گزارش می افزاید، در ادامه اعضای کمیسیون ضمن بررسی جزئیات لایحه واگذاری ادامه خدمات نظارت بر اجرای پروژه خانه تئاتر و انعقاد قرارداد از طریق ترک تشریفات مناقصه، با این لایحه موافقت نمودند.

گفتنی است؛ در این جلسه جزئیات لایحه توافق با آقای وحید رستمی مبنی برحذف قسمت از زمین متعلق به فردمذکور به دلیل قرارگرفتن در دور برگردان شهرداری و اخذ مبلغ آن بر اساس آخرین شاخص بانک مرکزی واقع در ملاصدرا توسط کیماسی مدیر املاک منطقه سه شهرداری قزوین ارایه شد و اعضای کمیسیون ضمن بررسی دقیق این لایحه برضرورت انجام بازدید از پلاک و اصلاح نقشه های این پرونده تاکید نمودند.

پایان پیام/

تصاویر مرتبط