سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۶/۲۹

رییس کمیسیون خدمات شهری تاکید کرد؛

✅ضرورت انتقال میدان میوه و تره بار و راه اندازی ایستگاه آتش نشانی در بازار

شهرداری قزوین انتقال میدان میوه و تره بار و راه اندازی ایستگاه آتش نشانی در بازار سنتی قزوین را در اولویت اقدامات خود قرار دهد.

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامي شهر قزوین،حسین صلح جو،رییس کمیسیون خدمات شهری و شورایاری شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه این کمیسیون که در محل معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین برگزار گردید ضمن تقدیر از تلاشهای و اقدامات انجام  شده در سازمانهای  زیر مجموعه این معاونت اظهار کرد: معاونت خدمات شهری همراه با سازمانهای زیر مجموعه آن حکم پیشانی شهرداری را دارد و نقش بسیار مهمی در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و رضایتمندی آنها دارد.

وی درادامه سخنانش ضمن تاکید بر اهمیت انتقال میدان میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهري گفت: مکان یابی درست و اصولی میدان میوه و تره بار و پیگیری کارهای  انتقال  آن از جمله موضوعات مهمی است که ضرورت دارد در دستور کار ویژه معاونت خدمات شهری قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: ساماندهی دستفروشان و ایجاد بازارچه های محلی از اولویت‌های اعضای شورای شهر است و بایستی در این حوزه اقدامات  موثرتری داشته باشیم.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قزوین، در بخش دیگری از سخنانش خواستار راه اندازی ایستگاه آتش نشانی در بازار سنتی قزوین شد و افزود: نصب شیرهای هیدرانت باید در اولویت اقدامات سازمان آتش نشانی و معاونت خدمات شهری قرار گیرد‌.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین همچنین خواستار ارتقای آموزش‌های شهروندی به منظور داشتن شهروندانی آرام و شاد و شهری سالم و با نشاط شد.

صلح جو همچنین بر ضرورت تعامل و همکاری مدیران شهری و استانی تاکید نمود و افزود : باید بتوانیم از تجربیات موفق شهرها و استان‌های  همجوار استفاده نماییم تا شاهد آباداني بیشتر شهرمان قزوین باشیم .

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط