یکشنبه ۱۴۰۱/۰۸/۰۱

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهرقزوین خبر داد؛

مساعدت ۵۰ میلیارد ریالی شهرداری به مساجد شهر قزوین

قاسم اللهیاری، رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر قزوین از مساعدت عمرانی ۵۰ میلیارد ریالی شهرداری به مساجد سطح شهر در سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامي شهر قزوین، اللهیاری در جلسه کمیسیون فرهنگی شورا با اعلام این خبر افزود: با موافقت اعضای کمیسیون مقرر شد، مبلغ ۲۵۰میلیون تومان برای احداث مسجد در محله هایی که فاقد مسجد هستند و تا سقف ۶۰ میلیون تومان برای مساجدی که مشکل عمرانی دارند، اختصاص یابد.

به گفته اللهیاری، می بایست برای احداث مسجد در محلاتی که مسجد ندارند، حمایت ویژه صورت گیرد تا بتوانیم برای اقامه نماز در این گونه محلات گام های خوبی برداریم.

وی با انتقاد از عدم تحقق بودجه سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قزوین در سال جاری گفت: همه اعضای شورا نگاه ویژه ای به حوزه فرهنگ دارند و در زمان تدوین بودجه خواستار تخصیص صد درصدی بودجه فرهنگی شدند، اما متاسفانه بودجه هم محقق شده در این حوزه فاصله زیادی با انتظارات دارد.

اللهیاری همچنین در بخش دیگری از سخنانش در این جلسه گفت: به منظور شناسایی سریع مشکلات درمحلات قزوین و رسیدگی به مشکلات مساجد پیشنهاد می شود میز خدمت به صورت هفتگی در مساجد استقرار شود.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط