سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸

اللهیاری،

ضرورت ارسال کمک های انسان دوستانه به شهر زلزله زده قاضی آنتپ ترکیه

با توجه به خواهر خواندگی و تفاهمنامه همکاری شهر قزوین با شهر" قاضی آنتپ" ترکیه شایسته است کمک های مدیریت شهری قزوین به این شهر زلزله زده ترکیه ارسال شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامي شهرقزوین، قاسم اللهیاری رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی  شورای اسلامی شهر قزوین تسلیت و تعزیت خود را به مناسبت حادثه زلزله شدید در ترکیه و سوریه به مردم عزیز دو کشور مسلمان و برادر اعلام داشت و گفت: مردم شریف ایران و قزوین خود را در کنار مصیبت‌دیدگان می‌بینند و آماده هرگونه مساعدت و کمک به آسیب‌دیدگان در این زلزله مهیب می‌باشند.

وی با بیان اینکه شهر زلزله زده  قاضی آنتپ ترکیه طی سالهای گذشته با شهر قزوین عقد تفاهمنامه همکاری دوجانبه دارد تاکید کرد: تعدادی از شهرهای خواهر خوانده قزوین در هنگام بحران کرونا کمک هایی در راستای ارسال تجهیزات بهداشتی از جمله ماسک و مواد بهداشتی به شهر قزوین داشته اند و لذا بایستی شهرداری قزوین نیز نسبت به ارسال های کمک های ضروری و بشر دوستانه به این شهر زلزله زده و زلزله زدگان سوری اقدام نماید.

 وی تصریح کرد: همچنین شورای اسلامی شهر قزوین نیز در هفته اخیر در طرحی خواستار اختصاص اعتبار ویژه مدیریت شهری برای ارسال کمک های فوری و ضروری به شهر زلزله زده خوی شده است.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط