سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۲/۰۲

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین تاکید کرد؛

ضرورت افزایش بودجه خدمات دهی در مناطق کمتر برخوردار قزوین /جذب سرمایه گذار در پروژه‌های اقتصادی از اولویتهای بودجه است

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین،علی فرمانی رئیس شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه بررسی بودجه پیشهادی شهرداری قزوین درسال ۱۴۰۲ اظهار کرد: یکی از شعارهای شورای ششم توجه به مناطق منفصل شهری و کم برخوردار شهر قزوین بود که بایستی در این راستا منابع و اعتبارات نیز در این مناطق تخصیص پیدا کند.
 
وی همچنین پیرامون افزایش ردیف اعتبار در آسفالت و بهسازی معابر وخیابانهای شهرقزوین گفت:وضعیت آسفالت خیابانهای شهر اصلا مناسب نیست و ضرورت دارد تا مدیریت شهری قزوین به این موضوع رسیدگی نماید، همچنین در بودجه سال آینده ،اعتبار این ردیف باید افزایش یابد.
 
فرمانی همچنین بر لزوم استفاده از ظرفیت سرمایه گذاران در شهر قزوین تاکید نمود و گفت: شهر قزوین ظرفیتهای زیادی در حوزه سرمایه گذاری دارد و لذا  بایستی از توان سرمایه گذاران در آبادانی شهر قزوین استفاده شود. براین اساس از مدیریت شهری قزوین خواسته شده تا پروژه های سرمایه گذاری را که در دفترچه بودجه پیشنهادی قید نشده را  به شورا ارایه نمایند.
 
وی در ادامه جلسه با بیان اینکه  شهرداری قزوین گران اداره می‌شود تاکید کرد: گران اداره شدن مدیریت شهری  به ضرر مردم است؛ اما اگر مهندسی ارزشی روی کار آید و روی برخی ارزش‌های فرهنگی کار شود، بسیاری از هزینه‌ها کاهش می‌یابد.
 
 رئیس شورای اسلامی شهر قزوین ضمن انتقاد جدی از عدم تکمیل برخی از پروژه های نیمه تمام شهرداری افزود:  از اولویتهای بودجه ۱۴۰۲ اتمام پروژه های نیمه تمام شهر قزوین است که بایستی در این حوزه با افزایش تعاملات و تامین اعتبار به موقع شاهد تکمیل و بهره برداری از پروژه های نیمه تمام باشیم.

 

پایان پیام/

 

تصاویر مرتبط