پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۰۴

فرمانی،

عملکرد شهرداری قزوین در حوزه هوشمند سازی قابل قبول نیست

یکی از اولویتها و سیاستهای مهم شورای ششم توجه به هوشمند سازی در مدیریت شهری قزوین است اما متاسفانه شهرداری در این حوزه عملکرد قابل قبولی نداشته است و ضرورت دارد شهردار نسبت به این بی توجهی پاسخگو باشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین ،علی فرمانی رئیس شورای اسلامی شهر قزوین در جریان بررسی بودجه سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین ضمن ابراز گلایه از عدم توجه به اولویتها و سیاستهای شورای ششم در بحث هوشمندسازی توسط شهرداری قزوین اظهار کرد: هوشمند سازی و ایجاد زیرساختهای ارتباطی زمینه را برای ارائه خدمات به روز، با کیفیت و تسهیل امور در حوزه های مختلف شهرداری فراهم می کند همچنین باعث کاهش هزینه ها، استفاده حداکثری از منابع، افزایش شفافیت، کاهش خطاهای کاری و ارائه عادلانه خدمات می شود.
 
وی تاکید کرد: متاسفانه شهرداری قزوین علی رغم تاکیدات و سیاستهای شورای ششم در بحث هوشمند سازی نسبت به این مساله بی توجهی نموده است و تاکنون عملکرد قابل قبولی در این حوزه نداشته است.
 
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین تصریح کرد: ما نمی توانیم از شفافیت و فساد ستیزی سخن بگوییم  اما نسبت به اجرای هوشمند سازی در تمامی بخشهای مدیریت شهری بی تفاوت باشیم.
 
فرمانی با بیان اینکه ردیفهای بودجه سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات مورد بررسی اعضای شورا قرار گرفت، افزود: تصویب بودجه این سازمان  درسال آتی مشروط به  بررسی گزارش  اقدامات انجام شده شهرداری قزوین در حوزوه هوشمند سازی می باشد.
 
فرمانی در بخش دیگری ازسخنانش ضمن انتقاد از بی برنامه عمل نمودن مدیریت شهری گفت:مدیریت شهری بدون برنامه جلو می رود و به نظر می رسد با رویکرد و برنامه خاصی اقدامات انجام نمی شود لذا شهردار قزوین باید درقبال اقدامات بدون برنامه خود پاسخگو باشد.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط