پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۵

رییس کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر قزوین؛

تشکیل کمیسیون نظارت و پیگیری در شورا ضروری است

در راستای عمل به تعهدات ذاتی و نظارتی شورای شهر برعملکرد مدیریت شهری ضرورت دارد تا کمیسیون پیگیری و نظارت شورای اسلامی شهر قزوین تشکیل شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، فاطمه اشدری رییس کمیسیون بانوان و امور خانواده شورای اسلامی شهر قزوین،در جلسه علنی شورا که بادستور کار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد اظهار کرد: کمیسیون پیگیری و نظارت به منظور کنترل و بررسی فعالیت‌هایی که در شهرداری قزوین صورت می‌گیرد، باید در شورا تشکیل شود چراکه این کمیسیون می‌تواند نقش بسزایی در راهبرد اهداف و فعالیت‌های شهرداری ایفا کند.
 
وی افزود:ما به عنوان عضو شورا و نمایندگان مردم در پارلمان محلی قزوین مسئول هستیم و باید بر قسم هایی که یاد کرده ایم وفادار بمانیم بنا براین باید در راستای عمل به وظیفه نظارتی خود بر عملکرد شهرداری قزوین کمیسیون نظارت و پیگیری را در شورا فعال نماییم.
 
اشدری با بیان اینکه تمامی ابزارهای نظارتی باید به کار گرفته شوند گفت:باید با یاداوری قسم شورایی خود بررسی عملکرد مدیران شهری و شهردار را در برنامه کاری خود داشته باشیم چرا که ما به عنوان نمایندگان مردم باید مشکلات را از شهردار و مدیرانش مطالبه کنیم وپاسخ مطالبات را هم دریافت نماییم.
 
وی همچنین از عدم تشکیل شورای سازمانهای شهرداری قزوین انتقاد نمود وگفت: در یکسال گذشته شورای سازمانها که درآن باید سیاست ابتدا تا انتهای سال طرح ریزی و اجرا شود تشکیل نشده است و این موضوع نشان دهنده بی اهمیتی نگاه شهردار به این مساله است.

پایان پیام/

تصاویر مرتبط