پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۵

فرمانده سپاه فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین؛

نیروهای سپاه و بسیج برای سازندگی کنار مدیریت شهری هستند

سپاه پاسداران در استان قزوین با همراهی سازمان بسیج سازندگی برای محرومیت زدایی و ارایه خدمات مطلوب در کنار مدیران شهری و استانی است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، سردار پاسدار رستمعلی رفیعی آتانی فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) قزوین که جهت خداقوت به اعضای شورا در صحن علنی شورا حضور یافته بود ضمن تقدیر از مجموعه مدیریت شهری اظهار کرد: سپاه برای حفظ کرامت مردم تا پای جان به مردم خدمت‌رسانی می‌کند و هیچ محدودیتی در این حوزه نداریم، چرا که اعتقاد داریم اگر مسئولان انقلابی در خدمات‌رسانی به مردم موفق شوند، موجی از اعتماد و امید در جامعه ایجاد خواهد شد.
 
وی افزود: مجموعه‌های جهادی سپاه و بسیج با تمام توان خود در کنار شهرداری قزوین و سایر نهادهای خدمت‌رسان است و تاکنون نیز اقدامات خوبی از قبیل مرمت و آسفالت راههای روستایی،پروژه های آبخیزداری و آبرسانی ،تامین مسکن داشته است.
 
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج )استان قزوین در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه رهبری داهیانه مقام معظم رهبری (دامه برکاته) و بصیرت مردم اقتدار نظام اسلامی را بدنبال دارد،  به شکل گیری قدرت جدید در منطقه اشاره نمود و گفت: با شکل گیری هسته قدرت جدید در منطقه ،آمریکا دیگر جایی در نقشه قدرت ندارد؛ همچنین می بینیم  فرموده امام راحل که این انقلاب به تمام دنیا صادر خواهد شد با شکسته شدن مرزها در حال تحقق است.

پایان پیام/

تصاویر مرتبط