یکشنبه ۱۴۰۲/۰۲/۲۴

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین مطرح کرد؛

تجلیل از مفاخر و چهره های ماندگار قزوین در برنامه مدیریت شهری قرار گیرد/لزوم پوشش رسانه ملی از برنامه های امید آفرین مدیریت شهری

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین ضمن قدردانی از تلاش و همت مدیریت شهری قزوین در اجلال قهرمانان ورزشی استان خواستار ادامه مستمر این برنامه ها در سطوح مختلف از جمله تکریم چهره های ماندگار و نخبگان بخشهای مختلف شهر قزوین شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامي شهر قزوین،قاسم اللهیاری رییس کمیسیون فرهنگی،اجتماعی و ورزشی  شورای اسلامی شهر قزوین،در جلسه این کمیسیون ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: اقدام شورا و مدیریت شهری قزوین در اجلال قهرمانان ورزشی استان باعث ایجاد روحیه نشاط و شادابی و روحیه قهرمان پروری خواهد شد و در این راستا از تلاش صورت گرفته در مجموعه شهرداری قزوین و سازمان فرهنگی ورزشی قدردانی می کنیم.

وی بر لزوم ادامه روند برگزاری مراسمات قدردانی از مفاخر و نام آوران قزوین در مدیریت شهری تاکید کرد و افزود: تکریم چهره های ماندگار و مفاخر قزوین،هنرمندان و فعالین هنری قرآنی و نخبگان علمی که برخی از آنها بسیار گمنام هستند اما در سطح کشور و جهانی افتخارات بی نظیری دارند باید در طی سال در دستور کار قرار گیرد.

اللهیاری همچنین به لایحه مساعدت شهرداری قزوین به تیم فوتبال شمس آذر اشاره داشت و گفت: با توجه به راهیابی تیم فوتبال شمس آذر به رقابتهای لیگ برتر فوتبال و در راستای طرح اعضای شورا مبنی بر مساعدت به این تیم لایحه به شورا ارائه ‌شده است .

وی تصریح کرد: البته شورا و مدیریت شهری قزوین در تدارک برگزاری جشن قهرمانی این تیم و عوامل اجرائی آن است تا مراسمی شایسته این تیم در شهرداری قزوین صورت گیرد.

اللهیاری در بخش دیگری از سخنانش خواستار فضاسازی و اطلاع رسانی شهری درخصوص این برنامه توسط سازمان زیباسازی شهرداری قزوین شد.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه با انتقاد از عدم پوشش مناسب برنامه های مدیریت شهری قزوین در رسانه ملی گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) باید برنامه های امید آفرین و نشاط آور در جامعه توسط رسانه ها منعکس شود اما شاهدیم پوشش مطلوبی از برنامه های مدیریت شهری به ویژه برنامه اجلال قهرمانان ورزشی نمی شود.

پایان پیام/

تصاویر مرتبط