پنجشنبه ۱۳۹۴/۰۵/۰۱

رئيس کميسيون فرهنگي شوراي اسلامي شهر قروين:

تابلوهاي تبليغاتي به تيرهاي برق سطح شهر نصب مي شود

پس از پيگيري شوراي اسلامي شهر قزوين و رايزني با شرکت توزيع نيروي برق استان ابزارهاي تبليغاتي همچون تيربرد با رعايت نکات ايمني به تيرهاي برق در سطح شهر نصب مي شود.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ حسين صلح جو در جلسه شورا ضمن ارائه گزارشي از اقدامات انجام شده در کميسيون متبوع خود و رايزني با ديگر دستگاهها پيرو ارتباطي که شورا در سال جاري با ديگر دستگاهها براي حل مشکلات شهر و رشد و توسعه آن در دستور کار قرار مي دهد، اظهار داشت: يکي از مهمترين خروجي هاي جلسات برگزار شده با مدير عامل شرکت توزيع نيروي برق استان نصب تيربردها به پايه تيرهاي چراغ برق فلزي با رعايت نکات ايمني بود که پس از سالها به نتيجه رسيد.

وي با ابياناينکه در اين جلسات اعضاي شورا، معاون فني و عمراني استاندار و مديران شهري حضور داشتند، ادامه داد: نصب ابزارهاي تبليغاتي به تيرهاي برق فلزي، آذين بندي و نورپردازيشهر با استفاده از لامپهاي LED اقدام کنند.

وي همچنين به نتايج حاصل شده در جلساتي که با اداره کل نهاد کتابخانه هاي استان برقرار شده اشاره کردو گفت: اختصاص دو مکان به اين نهاد براي کاربري فرهنگي و کتابخانه عمومي در دستور کار قرار گرفت و همچنين نيم درصد از درآمد مستمر شهرداري به نهاد کتابخانه ها تعلق گرفت.

وي همچنين در رابطه با روکش بودجه سال 94 و اقداماتي که درباره نظارت بر بودجه فرهنگي در کميسيون متبوع خود در دستور کار قرار گرفته، توضيحاتي ارائه داد و گفت: در اين جلسات بر اجراي پروژه هاي فرهنگي و برنامه هاي جاري،نکات ويژه اي مصوب شد.

پايان پيام/1347/تير94        

تصاویر مرتبط