چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۹/۰۴

رياست شوراي اسلامي شهر قزوين:

تفکر بسيجي بايد در صدر امور قرار بگيرد

رياست شوراي اسلامي شهر قزوين با تأکيد بر اينکه تفکر بسيجي بايد در صدر امور قرار بگيرد، گفت: با تکيه بر اين مهم، وجدان کاري پررنگ تر شده و پايبندان به اين تفکر در اخلاق و انسانيت الگو مي شوند.

 

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ فرج الله فصيحي رامندي همزمان با گراميداشت هفته بسيج و در آئين تجليل از ايثارگران، جانبازان و آزادگان سازمان فرهنگي _ ورزشي شهرداري با اشاره به احاديث، آيات و روايات بيان کرد: گشايش کار مردم از سوي مديران در زمينه هاي مختلف فرهنگي، اجتماعي و عمراني مصلحت و نعمتي است که از سوي خداوند به انسانها داده مي شود و مديران بايد از اين ظرفيت استفاده کنند.

اين عضو شورا با بيان اينکه تحول جوانان در دفاع مقدس شکل گرفت و يکي از مهمترين دلايل اين بيداري رهنمودها، ارشادات و نفس مسيحايي امام خميني (ره) بود، گفت: در کنار تبعيت محض از مقام معظم رهبري به عنوان ولي فقيه زمانه، اگر روحيه، منش و تفکر بسيجي بيش از گذشته در بين آحاد جامعه و به ويژه جوانان رواج يابد به دستاوردهاي خوبي در عرصه هاي مختلف خواهيم رسيد.

فصيحي در ادامه بسيج را يک فرهنگ و جريان مستمر و پايدار دانست و گفت: به گفته مقام معظم رهبري بسيجي همواره بايد در وسط ميدان بوده و وجدان کاري داشته باشد.

پايان پيام/1490/آذر94 

 

تصاویر مرتبط