چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۰۷

فرج الله فصيحي رامندي تأکيد کرد:

اجلاس سراسري نماز کاري ماندگار در جامعه اسلامي

رئيس شوراي اسلامي شهر قزوين اجلاس سراسري نماز را اقدامي ماندگار براي ترويج امر نماز در جامعه اعلام کرد و گفت: "نماز" انسان را از غفلت و گمراهي مي رهاند.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ فرج الله فصيحي رامندي رياست شورا در جلسه پارلمان محلي که در تالار مردم شوراي شهر برگزار شد، با اشاره به برپايي ششمين اجلاس سراسري نماز در قزوين گفت: اجلاس نماز يک رخداد معنوي در استان به شمار مي آيد، اين کار ماندگار در زمان استاندار سابق در قزوين کليد خورد و اميدواريم اثرات ماندگار آن براي استان باقي بماند و نسل امروز و به ويژه نوجوانان و جوانان انس بيشتري با نماز که ستون دين اسلام به شمار مي‌آيد، پيدا کنند.

اين عضو شورا با اشاره به سخنان حجت الاسلام والمسلمين قرائتي که در اجلاس سراسري نماز بيان شده بود، گفت: غفلت و شهوت از منشاء هاي بروز آسيب هاي اجتماعي است و نماز راهکاري مناسب براي عدم بروز غفلت در افراد به شمار مي آيد و اميدواريم اجلاس سراسري نماز راهکار مناسبي براي آگاهي هر چه بيشتر جامعه نسبت به اين مقوله مهم باشد.

وي قزوين را شهر دارالمؤمنين خواند و افزود: بي شک مديران، مسئولان و شهروندان قزويني توجه و اهتمام خاصي به امر مهم نماز دارند، ولي هنوز به جايگاهي که بايد دست پيدا نکرديم و بنابراين تلاشها بايد ادامه دار باشد.

فصيحي در خاتمه گفت: در اين اجلاس که ميهمانان استاني و کشوري حضور داشتند و از نفرات برتر در حوزه اقامه نماز، به همراه افراديکه نسبت به تأليف کتاب در اين مقوله همت گماشته و يا به ترويج فرهنگ نماز مبادرت ورزيدند، تقدير شد.

پايان پيام/1562/بهمن94

       

تصاویر مرتبط